Čechmánek vychytal nulu, prý si stěžuje

Brankář Roman Čechmánek z Philadelphie Flyers pochytal v nočním utkání zámořské NHL všech 20 střel, které na něj vyslali hráči Pittsburghu a dovedl tak svůj tým k výhře 3:0. Svou dvacátou nulou v NHL se v klubové historii posunul na druhé místo. Roman Turek v brance Calgary prožil krušnější noc. Geoff Sanderson z Columbusu mu během deseti minut vstřelil čistý hattrick, kterým pomohl k výhře 6:4. Tomáš Vokoun z Nashvillu sice chytil trestné střílení Danymu Heatleymu z Atlanty, jeho tým však podlehl 2:3.

cestina pro Hotentoty :))
Zápas nedopadl dobře pro obránce Pittsburghu Michal Rozsíval, který ve druhé třetině opustil led kvůli poraněnému palci.