Dvořák rozhodl o výhře Edmontonu

Útočník Edmontonu Radek Dvořák vstřelil v play-off zámořské NHL ve 46. minutě rozhodující branku třetího osmifinaloveho klání s Dallasem, která přinesla jeho týmu výhru 3:2. Edmonton, až osmý tým v Západní konferenci po základní části, tak vede nad favorizovaným Dallasem 2:1 na zápasy. Ve Východní konferenci má velmi blízko k postupu do druhého kola tým z New Jersey, Devils porazili Boston na jeho vlastním ledě ve třetím utkání 3:0 a stejným poměrem vedou i v sérii.

hejsek

trochu poctu
za 12 zapasu JEN 4 branky, to se mi zda dost slusne-kdyby  se Dvorak trefoval se stejnou frekvenci cely rok, tak tam nastrili 27 branek a to by bralo  i hodne ostrosrelcu- Z jineho soudku-proc tady pisete do tech prispevku anglicke vyrazy ? Chlapi, verim ze mate vsichni tu anglictinu v malicku a ze uz mluvite anglicky lip nez polsky, zkuste ale tu prispivat cesky, jestli si to jeste pamatujete

Re: Re: trochu poctu
presne tak, nehovorme jazykom tych anglo-americkych vretenic a suhlasim, ze vsetci by tu mali prispievat po cesky.

Re: Re: Re: Re: trochu poctu
všetka česť, tak malebne tu už dlho nik neprehovoril :) snáď jorik pred dvoma dňami pri komentovaní piatkových zápasov :)
0/0
14.4.2003 18:00

Alda

Super Dvořko
Skvely,tak uz vedem v serii!!! To Davidsson: nikoho nezajima kdo je lepsi,ale kdo vyhral
0/0
14.4.2003 13:45

Márty

Dvořka zhasnul hvězdy
Je dobře, že i týmy ze spodních pozic dokážou porážet favority........a ještě když je to během 3 minut a hlavní roli hrajou Češi......jen tak dále!
0/0
14.4.2003 11:44

Davidsson

Re: Dvořka zhasnul hvězdy
Hm, je to smůla. Bohužel to tak ale dopadá dost často ve všech spotovních odvětvích. Dallas byl lepší než Edmonton ve všem, kromě gólů, takže sice nezaslouženě, ale prohrál.
No nic, příště zas dostanou Oilers klepec. Mějte se a Go Stars.
0/0
14.4.2003 12:45

greg

Koho, sakra, zajima ...
... jakysi Dvorak nebo jakysi Edmonton ... a proc se tu nepise i o jinych lokalnich ligach?
0/0
14.4.2003 11:32

petrpan

Re: Koho, sakra, zajima ...
Protože v této lokální lize ( kromě tý naší ) hraje nejvíc čechů.
0/0
14.4.2003 11:38

Nocni Ptak

Protoze ostatni lokalni ligy nikoho nezajimaj. Narozdil od toho Edmontnu a dalsich.
0/0
14.4.2003 21:07

kanadsky recept ako v troch minutach otocit zapas
respektive americky recept ako v troch minutach prehrat zapas. Do 43. minuty to vyzeralo slubne ale ako dokaze tak zohrane muzstvo ako dallas inkasovat 3 goly za tri minuty... no, radek spolieham stale na tvoj tip.