Hokejoví junioři skončili na MS šestí

Čeští hokejisté do osmnácti let nedokázali navázat na loňský zisk bronzových medailí a ze světového šampionátu v ruské Jaroslavli se vrátí se šestým místem. V duelu o 5. místo prohráli se Švédskem 2:3 po prodloužení. Češi sice dvakrát o gól vedli po brankách Lukáše Bolfa a Rostislava Olesze, kteří shodně skórovali v přesilové hře. Jenže Švédové na jejich vedení dvakrát odpověděli a vítězný gól vstřelil v deváté minutě prodloužení Linus Videll.

MARTIN

Škoda
"18" měla obrovskou smůlu, že se zranil Pepa Hrabal ze Vsetína!! Je to nejlepší bek extraligy juniorů podle kanadských bodů, má super rozehrávku, střelu a nejvíc odehraných utkání v extralize mužů z obránců ročníku 1985!! Je to pan hráč!! Počkejte příští rok, co se bude dít na Lapači!! ZDAREC