Prospal nastartoval Tampu Bay

Teprve ve třetím utkání série s New Jersey uspěli hokejisté Tampy Bay. Václav Prospal otevřel gólem v 5. minutě skóre, do přestávky se jeho tým trefil ještě dvakrát. New Jersey pak dokázali vyrovnat na 3:3, ale Dave Andreychuk ve třetí třetině rozhodl brankou na 4:3. Tampa Bay tak snížila stav v sérii na 1:2. Ve druhém nočním utkání přivodil Dallas první porážku Anaheimu v tomto play-off. Jere Lehtinen se dvěma góly postaral o výhru 2:1, Stars však i nadále prohrávají v sérii 1:2.

ROMINO

TAMPAAAAAAA
LET,S GO LIGHTING.........LETOS JEDE TAMPAAAAA. NIKDO NEMA SANCI TAMPAAAAAAA.
0/0
29.4.2003 15:17

Timur a jeho parta

winners
Letos uz musi vyhrat nakej kanadskej tym... takze finale bude Ottawa - Vancouver
0/0
29.4.2003 13:57

Zbynek

Serte na SC
Radsi fandete nasim na MS co z toho ze nejake priblble US mesto vyhraje MISU NA ZELENINOVY SALAT , euforie bude jen v Americe a VY z toho budete mit kulovy.
0/0
29.4.2003 13:11

dallas stars

Re: Serte na SC
no uprimne povedane okrem toho, ze tyzden po skonceni MS kedy vas tu uz prestanem otravovat s hlaskami typu "slovenskooo obhaaajilo" nemam podla tvojich kriterii nic ani z toho ze SVK vyhra MS. ako fanusik hokeja ale fandim dobremu hokeju a dobremu timu, a preto fandim tak dallasu ako aj slovensku, a aj cesku da sa povedat :))))
0/0
29.4.2003 13:23

Fan

Ty Zbynku prosimte hlavne mi nerad. Mam misto zapasu Phi-Ott nebo Nj-TB sledovat CR - Rakousko, Slovensko - Japonsko? To bych asi musel byt blazen a nebo hokejovy analfabet jako ty.
0/0
29.4.2003 16:36

zbynek

Re: Re: Serte na SC
Ignorante ja sem mobilizoval na zapas CR-FIN. To ma vetsi naboj nez cele Payoff NHL

Fuck off Alžběta!!!!
Nepleť se do diskuzí, kterým dle tvého předcházejícího příspěvku nerozumíš. Fandím Dallasu už 13 let, ale nikdby bych nefuckoval Anaheim.  Ale tebe s radostí, blběno.
GO STARS.
0/0
29.4.2003 12:04

pomaly otacame kolesa play-off, LA bol si tam?
no, radek, pokial ti vyjde aj tato prognoza, buduci rocnik nhl budem s tebou komunikovat on-line a zacnem sa zivit tipovanim zapasov nhl, akurat by si este mal minimalizovat zadne dvierka a nehovorit napr. ak dallas prehra nocny zapas prehra celu seriu, to ma trochu zneistieva :)) verim ale, ze dallas ide dalej
0/0
29.4.2003 8:21

Martin

Re: pomaly otacame kolesa play-off, LA bol si tam?
No uznej ze ze stavu 3-0 by se jen hodne tezko dostavali :(
0/0
29.4.2003 10:55

Re: Re: pomaly otacame kolesa play-off, LA bol si tam?
stale cakam, kedy sebastian vybuchne a dostane tucet...
0/0
29.4.2003 11:05

Survivor

Re: Re: Re: pomaly otacame kolesa play-off, LA bol si tam?
Taky jsem s Detroitem čekal
0/0
29.4.2003 20:23

Radek Štolpa

Ja rozhodne nejsu expert na tipovani, se mnou by si toho moc nevyhral. Sem hrozne rad, ze Dal vyhral, aly bylo to s odrenejma usima. Bylo to strasne dulezity utkani a marty chytal super. Ver tomu, ze by to tak bylo (s tim prohranym zapasem). Se mnou muzes komunikovat uz ted a ne az za rok. Moje icq je 66998880. tak zatim a Lets Go Stars!!! a este neco bacha na Ana, jeste zdaleka nerekli posledni slovo!!!