Bonk a Varaďa připravili vítězný gól Ottawy

Hráči Ottawy se ujali ve čtrvtfinálové sérii s Philadelphií v play-off zámořské NHL vedení 2:1 na zápasy, poté co ve třetím utkání zvítězili 3:2. Vítězný gól vstřelil obránce Wade Redden z přihrávek Radka Bonka a Václava Varaďi v sedmé minutě prodloužení. Stejným výsledkem, ale v normální hrací době, vyhrál ve třetím zápase proti Minnesotě také Vancouver. Všechny branky utkání padly v přesilové hře, za domácí Wild v první třetině pouze vyrovnával Filip Kuba. Před dalším utkáním vedou Canucks v sérii taktéž 2:1 na zápasy.

Tomas

Zase chyba
Mate chybu v prubehu druhe tretiny Minnesota - Vancouver. No nevadi, rano taky rikali v radiu (CRo 1), ze Minnesota porazila Vancouver 2:3.  Chudaci sazkari, co vyhodi tikety.

0/0
30.4.2003 15:10

Petr

Čechmánek je nejlepší
Skoda ja fadím čechmánkovi, příště to určitě vyhraje Philadelphie , Takové náhodné goly at si nechavají na někoho jiného.
0/0
30.4.2003 13:08

LADA

Re: Čechmánek je nejlepší
Ja tento zapas videl . Za gol od Hossy a za gol v prodlouzeni bych se cervenal i jako brankar zakovskeho muzstva. Nejlepsi Cesky brankar v NHL je Vokoun . Ten chytat za lepsi muzstvo , tak je ve statistikach hodne vysoko . Ale nic proti tomu - Cechmankovi fandi dal on to potrebuje .
0/0
30.4.2003 13:31

Jarda

Re: Re: Čechmánek je nejlepší
Ty goly byly fakt jeho, ale musi se nechat, ze i sem tam neco chytil. Jenze Philadelphia chce asi vic. A navic Cechmanek je branej jako neustale ubrecnej "stezovatel". Myslim, ze se Philadelphia poohlidne po jinym brankari.