Eliášův první gól v play-off byl vítězný

Až v devátém zápase play-off zámořské NHL se střelecky prosadil Patrik Eliáš. V 17. minutě čtrvrtého zápasu série s Tampou Bay přijal pas od Scotta Gomeze a z míst pro vhazování prostřelil brankáře Nikolaje Chabibulina. Byl to gól vítězný, New Jersey zvítězili 3:1 a stejným poměrem mají v sérii převahu. Ve druhém nočním zápase zvítězil Anaheim nad Dallasem 1:0 díky brance Mike Leclerca z 59. minuty. Také Mighty Ducks vedou v sérii 3:1 a stejně jako Devils mohou už v příštím zápase rozhodnout o svém postupu do finále Konferencí.

cert

hura
No to to trvalo. konecne se patrik trefil. doufam ze tim prolomil smulu a ze to tam bude padat vic. ted uz devils nic nezastavi. Devils RULES!!!!

Re: Guerin
Odehral podle ESPN 5 minut. Je docela zvlastni ze Turgeon ac je zdrav, sedel na lavicce nahradniku.
0/0
1.5.2003 10:43

Míra

Re: Re: Guerin
Dík.  Co se to s tím Dallasem děje, myslel jsem že jak nastoupí Guerin tak začne dávat goly, a oni nedají ani jeden  No su zvědavej na ten 5.zápas
0/0
1.5.2003 11:39

Martin

Re: Re: Re: Guerin
On jeste asi totiz nemuze vubec hrat, resp. mam z toho takovej dojem, ze hraje asi se sebezaprenim a nebo mu to nejde, dyt 5 minut on nikdy nehral, normalne hral s Modanem v rade dycky tech 18 minut.