Rozhodčí klopýtli, New Jersey přesto vyhrálo

Hokejový tým New Jersey Devils se ve finále Východní konference zámořské NHL ujal vedení 2:1 na zápasy poté, co porazil ve třetím utkání Ottawu 1:0. Jediný gól vsítil v 11. minutě Rus Sergej Brylin. Zápas provázel také menší skandál. Rozhodčí ve 13. minutě neuznali Devils druhou trefu, přestože videozáznam odhalil, že se puk ocitl za brankovou čárou.

M

Ottawa
ottawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! postoupi, protože hraje líp, NJ hrajou škaredy hokej, kdo to viděl musi mi to potvrdit
0/0
17.5.2003 16:33

Coolda

Ottawa !!!!!!
Budte vsichni v klidu! Ottawa to otoci. Sledujte v sobotu a uvidite, ze to skonci 3:1 pro Ottawu! Pak uz to bude hracka ............ NJ neprojde !!!!!!!
0/0
16.5.2003 17:11

Thomaso

Re: Ottawa !!!!!!
Svatá pravda,žádný gólman není bůh a Ottawa góly dávat umí!V sobotu jim to natřou
0/0
16.5.2003 20:40

0/0
16.5.2003 14:05

Yes name

Letś go Devils!!!!!!!
Jenom tak dál už zbývá jenom 6 zápasů vyhrát a je to!!!!!!!!
Martin Brodeur je prostě hvězda NHL podle mě by měl být vyhlášen hvězdou základní části!!!
0/0
16.5.2003 14:04

Fanda

NHL?!
Jo,mas pravdu s tim Haskem,ale uznej, uznat gol, kdyz je napsano v pravidlech, ze puk musi vidielne prejit pres brankovou caru....je trapne!!!Mej se!!
0/0
16.5.2003 12:42

Trias

Memories
Jsou to jenom lidi......už padly(nepadly) důležitější branky......pamatujete LeClair jak prostřelil sítku vedle a byl to gol(Haškovi 1.kolco play off)
0/0
16.5.2003 12:34

Fanda

NHL?!
Teď už opravdu chápu, že je možné v NHl všechno!!!Rozhodčí z NHL někdy uznají i gól,který není videŤ (ZOH 02 - CR-Kanada) a nebo neuznají gól, který padl!!JOOOOO super Fraser!!
0/0
16.5.2003 12:17

stoupa

Cesi
Elias se Sykorou proti sobe ve finale SC.
0/0
16.5.2003 11:55

fido7787

to je toho
takovych golu uz padlo, aby se z toho cela NHL nepo...

Re: New Jersey Devils - Mighty Ducks of Anaheim <<< finale
ve finále budou senátoři a kačeři. A kačeři vyhrajou i pohár.
0/0
16.5.2003 8:25

funny

To bude ale uzasne finale: 0:0, 0:0. 0:0, 0:0 atd. - vzhledem k pravidlum NHL se bude hrat tak dlouho, dokud bude aspon jeden hrac z kazdeho tymu nazivu...