Devils dvakrát prohráli, ale stále věří

Šance postoupit do finále Stanley Cupu jim znovu utekla mezi prsty. Hráči New Jersey Devils ztratili v sérii s Ottawou slibný náskok 3:1 na zápasy, když prohráli dvě poslední utkání za sebou. „Je to zklamání, ale rozhodně ne konec světa,“ řekl útočník John Madden. New Jersey prohrálo šesté utkání brankou v prodloužení. Série je zatím nesmírně vyrovnaná. Rozhodující sedmé klání se hraje v noci z pátku na sobotu. Ottawa si vynutila sedmé semifinále

Hey Niinimaa
O akom stasti rozpravas?Zabudol si na tri zrdky za Brodeur chrbat.,v poslednom zapase.Trosku objektivity nezaskodi...
0/0
23.5.2003 19:43

Niinima

oTAWA MĚLA ŠTĚSTÍ
V prodloužení mohl gol padnou kamkoliv, řekl bych, že Devils mají kompatknější tým a proto postoupí; Otawa se snaží hrát útočněji, ale je to taková slátanina lepších a průměrných hráčů...
0/0
23.5.2003 11:24

MissE

Ottawa jede, Ottawa
Ottawa!!!!! Sedm statecnych Cechu a Slovaku statecne bojuje o Stanley Cup - a ja verim, ze New Jersey 100% porazi a potom si pekne vychutna Anaheim!!!!! Ja chci videt Stanley Cup v rukou nejlepsiho tymu NHL!!!!! A v lete ve Zline - sorry. Uz se tesim na finale Ottawa - Anaheim!!!! A jeste neco - Ottawa hraje pekny evropsky a utocny hokej. A VYHRAJE!!!!!

A houby!!!
Jedem OTTAWA jedéééém žádný defenzivní buzeranti chcem vidět ve finále aspon z poloviny ofenzivní hokej!!!!