Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Jsem znovu hladový a chci hrát hokej

V modrém tričku vlastní firmy a černých džínách se Dominik Hašek procházel po sídle firmy Dominátor, kam sezval novináře. Už ne jako podnikatel, ale znovu jako hokejový brankář. Rád by získal další Stanley Cup. "Fyzicky se cítím výborně. Shodou okolností jsem se vážil mám tolik jako v letech 1997 a 1998, když jsem vyhrával Hartovu trofej," řekl Hašek. "Věřím, že se dokážu připravit tak, aby měl stejnou formu, jako když jsem končil."Dále čtěte: Vracím se do NHL, hlásí světu Dominátor

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zuzana Bubnová, Praha

Co Haška žene? I česká média...
 
Velice se mě dotknul článek Karla Knapa „Co ho žene? Asi peníze“ (MFD, 9.7. 2003), pojednávající o návratu Dominika Haška do NHL.
 Dotknul se mě jako Češky (a tedy spoluobčanky pana Haška), jako pravidelné čtenářky Mladé fronty DNES, ale i jako absolventky žurnalistiky a novinářky, hrdé na „novinářský stav“.
Subjektivní pohled pana Knapa lze tolerovat, neboť můžeme daný materiál považovat za komentář. Ovšem jak praví etický kodex Syndikátu novinářů ČR, novinář je povinen „neodchylovat se věcně od pravdy ani v komentáři z důvodu zaujatosti“.  A Karel Knap vůči Haškovi je zaujatý až běda! Za některé jeho formulace by se nemuseli stydět ani komunističtí redaktoři Rudého práva v době normalizace. („Po dvanácti měsících v penzi se chystá k novému působení v NHL. Chuť se asi vrátila... A že zrovna teď, krátce po zbytečném incidentu při zápase na kolečkových bruslích?!“, „Utíká tedy před nepříznivou situací ve vlasti?“ „Jako nejvnadnější motiv se jeví peníze. Roční plat osm milionů dolarů, tedy asi 220 milionů korun. Tolik je potřebuje pro svou firmu?“) MFD v posledních týdnech rozpoutala proti Haškovi masivní mediální kampaň, která deník svou štvavostí vrhá o desítky let zpět. („Novináře chytil Dominátor pod krkem, na ledě se však rval zřídka“, „Dominik Hašek zbil soupeře, hrozí mu stíhání“, „Hašek na Hrad? To není zas tak dobrý nápad“, „Shání se video Haškova činu“, „Hašek chce po skandálu zase hrát“, „Reklama Dominátora“, „Hašek tvrdí, že je nevinen“, „Uvěřme Haškovi!“ (myšleno samozřejmě ironicky…), „Svědkové se shodují, že Hašek lže“, „Rezavá skvrnka“, „Hašek už není bůh. A Český sen se rovněž rozplynul“, „Hašek bude za faul zřejmě obviněn z trestného činu“, „Hašek byl obviněn. Co mu nyní hrozí?“, „Dominik Hašek už má obvinění“.)
Nehodlám se zde zabývat samotným Haškovým činem, neboť to již učinili jiní měrou vrchovatou (viz výše), nehodnotím tedy příčinu kauzy, pouze její (mediální) důsledek.  A ten je zcela neadekvátní, až hysterický. Podobně neadekvátní a hysterický možná byl i Haškův zákrok. Ovšem proč se takto nerozmazávají i fauly dalších hokejistů, inline hokejistů, pozemních hokejistů, hokejbalistů či florbalistů? Proč redaktoři MFD takto nerozmazávají  například činy kriminálníků? (Brutální vraždu odbudou notickou v černé kronice, faulu v inline hokeji věnují na dvě desítky článků?) Kolik zájmu do „Haškovy kauzy“ věnovala MFD inline hokeji (kromě  pár článků o šampionátu v Písku)?  Podobných otázek lze vyslovit mnoho. Většinou mají jednu (redaktory nevyslovenou) odpověď. – Tou je česká  závist, česká malost (kolik mindráků si jen čecháček vyléčí, když trochu povláčí megastar bahnem…).
Toto „čecháčkovství“ se před pěti lety v době OH v Naganu projevovalo poněkud odlišnou reakcí na Haškovy  (pravda,  trochu jiné) činy – servilitou a nekritickým obdivem. Stereotypními nekritickými a hysterickými mediálními reakcemi na české hokejové triumfy jsem se shodou okolností zabývala ve své diplomové práci. Zvláštní kapitolu jsem věnovala stereotypnímu mediálnímu zobrazování brankáře Haška na  naganském turnaji.  Mladá fronta Dnes mj. o „Dominátorovi“ napsala: „Dominik Hašek: Dominátor. Eliminátor. Nejlepší”, „Neprůstřelný brankář Dominik Hašek a hokejisté kolem něho”, „suverén v brance”, „hvězda hokejové reprezentace”, „ jistý, uklidňující, jakoby neuměl chybovat“, „takový brankář se už v Čechách nenarodí“, „král brankářů Dominik Hašek ukončil americký sen o olympijské medaili a posunul reprezentaci do semifinále“, ,, nejlepší hráč planety“, „téměř nepřekonatelný brankář vítězů a miláček národa těchto dní“, „božský Hašek“, „král z Nagana 1998, možná nejlepší hokejový brankář všech dob“, „Dominik Hašek, hrdina mužstva, hrdina olympiády a teď král celé země“, „brankáře Haška povýšit po semifinálové olympijské výhře nad Kanadou na národního hrdinu a celý mančaft vytepat do zlata“… Pod nejedním citovaným článkem je mimochodem podepsán Karel Knap… Zatímco v těchto textech autoři v sobě nedokázali potlačit euforii a radost fanouška, v případě textu „Co ho žene? Asi peníze“ autor nedokázal potlačit  obyčejnou závist slávy, věhlasu a 222 milionů korun, na které si Dominik Hašek v nastávající sezoně NHL přijde. Obé je v žurnalistice zcela nepřípustné a neprofesionální!
Co tedy žene tohoto fenomenálního brankáře z České republiky do Ameriky? Možná i česká závist, nepřejícnost, malost a štvavá mediální kampaň…
Týden uplynul a v MFD ani na idnes dosud tento názor nezveřenili. Bojí se sebekritiky?
0/0
17.7.2003 13:08

JOZA

Hasan
Preju Dominikovi hodne uspechu v Detroitu(doufam) i kdyz Josepha je mi trosku lito. Je to celkem sympatak. A ze Hasek se nechce vyjadrovat k "uletu" pri in line hokeji?? Zda se mi to jasne jak facka. Posloucha na slovo sveho pravnika, ktery se boji aby Dominik neplacl do novin nejakou kravinu a ten hosan by ho mohl soudit o tezke penize. Tak hraje mrtveho brouka . Ale s tim klukem je uz asi stejne domluveny a klucina toho zakroku na nej urcite nebude litovat. Toz Dominiku, at se ti v NHL dari. Opravdu!
0/0
11.7.2003 6:37

II tsohg

...
No já když jsem tu četl některý ten myšlenkový hnůj, ani se mu nedivím... Přece jen ho v té Americe berou zcela jinak...
0/0
9.7.2003 23:34

T.M.

Peníze
 I když jsem Haškovi nikdy nijak přehnaně nefandil, musím uznat, že se vypracoval na jednoho z nejlepších golmanů v NHL (spolu Royem). Důvody jeho návratu beru (nová motivace a hlad po hokeji). Chápu, že sportovcům, kteří odcházejí na výsluní najednou ta sláva a mediální tance trochu chybí a když je zdravotně OK vše je vpořádku. Navíc v Americe návraty legend milují na rozdíl od nás, kdy je hráč v 35 "starý a nepotřebný". Na druhou stranu se mi ale nelíbí, že nepřizná další důvod "prachy" a navíc vyštípání Curtise J. není taky dle mého gusta košér. Pokud by se mu stýskalo pouze po hokeji není naše liga o tolik horší, byl by doma, s rodinou atd. Asi chce trochu utéci od problému se zraněním protihráče v IN-lina hokeji. Doufám, ale že před odchodem tento "problém" čestně vyřeší. Na závěr: srovnávat Haška s MJ je nehoráznost redaktora. Jordan hrál ve Washintonu jednom z nejslabších týmů za 1 milion, i když  sledovanost tzn. zisky klubu stouply. A nehrál na sebe, ale chtěl vytáhnou W do play off, proto nelze jeho návrat považovat za neúspěšný. Hašek jde do nejlepšího týmu (spolu s Coloradem) za 8 milionů a to je rozdíl !!!!!
0/0
9.7.2003 18:31

R

šašek nebo král ???
Tak pan Hašek se nám rozhodl vrátit. No nevím zda jásat nebo plakat nad touto informací. O motivaci pana Haška se můžeme jen dohadovat.  Reálně uvažující člověk však ví své, a to že se vrátil jenom kvůli prachům a možná také kvůli tomu, že lidé tady u nás pana Haška nevynášeli do nebes a neuctívali jako boha. Také si ho policie dovolila obvinit z ublížení na zdraví - co si to proboha dovolila. Tak nejlépe všechno popřít a šup do NHL, ať vydělám ještě nějaký ten dolar (krerými jsem tak posedlý) a vy tam v Česku si můžete trhnout nohou. Pan Hašek před rokem říkal, že s hokejem definitivně končí a chce být také kvůli dětem tady u nás v ČR. A najednou tak radikální změna názoru! To už mu na svých dětech nezáleží?  Mysleli jsme si, že je to král, ale je to jen obyčejný Hašek (nebo šašek) !!!  To ať si každý přebere sám.  P.S. To co se chystají udělat v Detroitu Josephovi je pěkný svinstvo. Detroit jsou ubožáci. Joseph jim to letos neprohrál !!! Ať se jdou Red Wings vycpat.
0/0
9.7.2003 17:31

grumpi old man

Re: šašek nebo král ???
Tak Hašek se nám rozhodl vrátit. No nevím zda jásat nebo plakat. O motivaci Haška se můžeme jen dohadovat.  Reálně uvažující člověk však ví své, a to že se vrátil jenom kvůli prachům a možná také kvůli tomu, že lidé tady u nás pana Haška nevynášeli do nebes a neuctívali jako boha.
 Ty jsi maly idiot , ktery zavidi a ma tim zcela zatemenou hlavu , a tak pises bludy a pekne po cesku delas z komara velblouda a ze sebe saska ,vole .
 Také si ho policie dovolila obvinit z ublížení na zdraví - co si to proboha dovolila. Tak nejlépe všechno popřít a šup do NHL, ať vydělám ještě nějaký ten dolar a vy tam v Hašek říkal, že s hokejem  končí a chce být také kvůli dětem tady u nás v ČR. A najednou tak radikální změna názoru! To už mu na svých dětech nezáleží?
  To vis , kazdej neni looser jako ty , nekteri lide si chcou uzit max. svuj cas a rozhodujou samy , nebo treba s rodinou a prately , ale to ty zrejme nemas , takze je zbytecne nacinat subjekt o nemz nemas paru . BTW ty jsi nikdy nestudoval a nakonec jsi byl rad ze to je za tebou a zarekl jsi se ze uz se do skoly nevratis , ale potom ses rozhodl jinak a udelal sis vysokou a nebo neco podobneho ? Nebo Lemiuex a Jordan ? To jsou take idioti , jak ty nazyvas Hasana ? Notak se smir ze nebudes mit nikdy tolik penez jako oni , ale ruku na srdce a ptej se sam sebe jestli jsi udelal v zivote neco proto aby nekdo zavidel tobe ? A k tomu incidentu , stalo se a Silovy to uz nevadi a Hasanovy je to lito , no. Jen by me zajimalo kolika lidem ses ty omluvil kdyz jsi je narkl z buhvi ceho a nakonec jsi nebyl v pravu ?  
< color=#000000> 
To co se chystají udělat v Detroitu Josephovi je pěkný svinstvo. Detroit jsou ubožáci. Joseph jim to letos neprohrál !
< color=#000000>  To je prece zalezitost Red Wings a ne tvoje . A za vykony co CuJo podal naposled se neni co divit ze majitele jsou nespokojeni a hledaji kvalitu jako nahradu , ale to je na tebe moc .
< color=#000000>   A co kdyz Haska stejne prodaji jinam ?
< color=#000000> 
< color=#000000>  PS: Get it ?
0/0
9.7.2003 18:32

R

Re: Re: šašek nebo král ???
Vy ubohý duševní hovádka. Já si můžu psát co chci a na rozudíl od Vás píšu slušně a má to hlavu a patu. Vy umíte akorát urážet a jste asi pěkně vypatlaný fanatici. Takový mám fakt nejraději. Já se za svůj názor nestydím a klidně ho budu dál prezentovat bez ohledu na tokový jako jste vy !!!
0/0
10.7.2003 8:04

Karel Novak

Hašek
Je to vůl. Jde mu jen o prachy. Kdyby to přiznal udělal by líp. Jeho kecy o "hladu po hokeji" jsou neuveritelne trapny!!!
0/0
9.7.2003 16:57

Rick

Re: Hašek
ty tvoje řeči jsou pěkně trapný, seš nula
0/0
9.7.2003 17:44

MS

Re: jak to je
Jo tak mlatit nekoho hokejkou po rypaku je beznej zakrok jo? Tak to aby se zlepsila vystroj. Doufam ze na MS v Praze chytat nebude, od Nagana to s nim slo z kopca, uz na to nema, mel skoncit tenkrat se cti.
0/0
9.7.2003 17:54

vipi

Re: Re: jak to je
No tomu já říkám teda výraz "od Nagana to s nim šlo z kopce".Ono totiž potom Naganu snad už výš ani jít nešlo.
0/0
9.7.2003 18:30

Rick

Re: Re: jak to je
nikoho po rypáku nemlátil dostal akorát pár ran holí možná do zátylku já u toho nebyl každopádně Dom asi věděl proč to dělá  asi ho celej zápas  ten hráč otravoval, krosčekoval kdoví a mohl ho zranit. Já bych se taky asi neovlád a dal bych mu co proto. Akorát asi Hašan trochu pozapoměl že v inline hokeji nemá hráč dobrou výstroj  ale jinak to je známo že se Dom rád pere když má důvod...Dominik je nevinej
0/0
9.7.2003 19:31

Radim

Re: Re: Re: jak to je
Připojím jeden osobní zážitek s Haškem: Zhruba před půl rokem se slavný Hašek rozhodl jít na disco u nás v Pardubicích. Když ho uvaděči poprosili o 150Kč vstupného, tak pan Hašek začal rozhazovat rukama a křičet, že je pan Hašek  a že všude v Americe měl vstupné zdarma a že byla každého čest ho pozvat. Když uvaděči nepovolili, tak uraženě odešel. Jen pro 150Kč. A o tom, jak slavný pan Hašek přijel na jednu promo akci do Pardubic a nechal si proplatit cesťák bych mohl vyprávět své.
0/0
9.7.2003 21:14

fido7788

2 Luka & Mirek Dušín
To co popisuje Mirek Dušín ve svém příspěvku v 13:08, to bych označil za EMOCE ve sportu. Rozhořčení většiny zde diskutujících zřejmě pramení z toho, že Hašek ačkoliv udělal chybu, odmítl se omluvit a choval či spíše se ještě chová jako malej Jarda a snaží se utéct od toho, co udělal. To zcela jistě není známka vyrovnanosti a morální dospělosti, když nedokáže být odpovědný za své činy. Nespojoval bych jeho úspěchy na poli hokejovém ani neúspěchy (?) na poli obchodním s tím, že prostě jako člověk selhal. Kdyby byl formát, uznal by, že udělal chybu, omluvil by se a novináři by mu dali pokoj. Takhle si to musí sežrat a když je tak neústupný (a zdá se, že ani nebude trestaný), tak mu to přeju, ať si to vyžere, pacholek jeden !
0/0
9.7.2003 16:10

Dacan

Unikne spravedlivému trestu???
Odjede, a vyšetřování jeho trestného činu usne na vavřínech. Místo toho, aby toho vzteklého zmetka zavřeli aspoň na půlroček natvrdo, aby vychladl.. :-((
0/0
9.7.2003 15:58

Rick

Re: Unikne spravedlivému trestu???
debile závistivej
0/0
9.7.2003 16:31

JetFly

Nechce reprezentovat - to je ostuda!!!
Chci uspět ve Stanley Cupu, co to je o reprezentaci žádnej zájem tak takový ať kdyby na MS hráli ti nejlepší tak to bys šel bez váhání co? To Jágr aspoň jde reprezentovat i na MS a proto je lepším hráčem dokonce Wayne prohlásil, že se názor kanaďanů na repre mění, ale vy boháči jenom za penízky co? Stanley Cup v evropě nic neznamená, ale repre je to nejdůležitější.
0/0
9.7.2003 15:31

Rick

Re: Nechce reprezentovat - to je ostuda!!!
seš vylízanej magor kolipak ti je? 12?
0/0
9.7.2003 16:33

Vena

Po Naganu ...
Po Naganu pro nás byl Hašek bůh. Ale hokejový. To je stále. Ale jak byl na očích, objevovali se jeho další, lidksé, vlastnosti. A teď je to normální člověk, možná více impulzivní, který uměl sakra dobře chytat. A jestli ještě umí chytat? Přeju mu ať umí, protože jinak by to pro něho byl smutný konec kariéry.
A k tomu zákroku při in-line? Škoda, že mu tak rychle vytekly nervy, ale neviděl jsem to, tak nemohu soudit.
A prachy? Není to jen paráda mít prachy. Já bych je třeba takové nehctěl. Stále mít strach, že se s nima něco stane, že mi je někdo závidí atd. Nemoci nikam jít, protože o ně bude každý žebrat a podlejzat .. To se mi fakt nechce. Takže mu je nezávidím ... Ať si je má, pokud je umí užívat :o)
0/0
9.7.2003 14:11

Big L..

Re: Po Naganu ...
Véno, napiš ještě něco. Ty fakt nejseš možnej!!!!
0/0
9.7.2003 16:02

Kestrik

Prokurator dovolil Haskovi opustit uzemi republiky kdyz je trestne stihany ??!
To jsou novoty. Dle tr.r. toto lze jen ve vyjimecnych pripadech a na yvlastni povoleni. Ze by ho Hasan mel v kapse ??! Anebo to urady vubec nezajima ??!
0/0
9.7.2003 14:06

Luka

Vypadá to
že většina lidí co Hašanovi nadává ho nemá ráda kvůli penězům co vydělal a pak je v Čechách nerozdal !! Uvědomte si, že po jeho penězích Vám vůbec nic není !!
 
Pak tu je problém s prohlášením že končí a on si dovolí po roce pokračovat !! drzoun jeden. Pokud tohle někoho dovádí k nepříčetnosti tak mu doporučuji tyto prohlášení příště nebrat vážně od kohokoliv a bude mít klid.
 
No a nakonec te incident v in-line. Pokud někdo něco někdy hrál kdy o něco šlo a nechtěl alespoň jednou jedenkrát někoho sejmout, ať už oprávněně nebo ne tak hrál kulový ..... Sport to jsou EMOCE a někdy, prostě, že jo ....
 
přeji hezký den.
 
0/0
9.7.2003 13:26

Mirek Dušín

Re: Vypadá to
Máš recht. Píše sem většina závistivců, který se akorát snažej úspěšnýmu člověku znepříjemnit život. Je to humáč, ale sme v Česku, tak si na tenhle xindl musíme zvyknout
0/0
9.7.2003 13:34

Luka

Re: Re: Vypadá to
chtěl jsem jen naznačit,  že se to stává, ne že to je v pořádku.
Budu muset příště přihodit pár sprostých výrazů a invektiv, aby jste pochopili o čem je řeč.
A pro tobě podobné postup jak odepisovat:
1. několikrát si přečíst příspěvek
2. minimálně 10 minut formulovat odpověď
3. a pokuk si jste jisti , že jste vše zvládli, pak odepsat
 
0/0
9.7.2003 14:19

bena

Re: Re: Re: Vypadá to
i kdybych ten tvůj vyblitek četl 100x stejně bude opověď stejná...
0/0
9.7.2003 14:29

LP

Re: Vypadá to
Kamaráde ty budeš pěkně vylízaný pako. Střílím na asfaltový holuby. Je to docela fajn sport. Někdy se přijď podívat, doufám, že semnou zrovna budou cloumat emoce. Třeba budu mít štěstí a vystřelim ti mozek z hlavy.
0/0
9.7.2003 14:02

Luka

Re: Re: Vypadá to
koukám že Hašan je proti tobě beránek a celkem inteligentní člověk. Doufám že ses při psaní pěkně rozčílil.
0/0
9.7.2003 14:08

max

Re: Vypadá to
LUKO
1)mne vubec nevadej haskovy penize
2)kdyz trikrat rekne ze konci a pak to neplati,tak se nediv,ze pak vypada jak nejakej sasek,i kdyz ho chapu,ze mu hokej chybi
3)rekni mi jak muze nekoho takhle serezat?kdyz mel duda na mistrovstvi emoce,tak ho kazdej zatracoval a to nikoho tak nezrasil
4)drz uz prosimte hubu LUKO!!!!
preji hezky den
0/0
9.7.2003 16:16

Luka

Re: Re: Vypadá to
a nebudu držet, ale hlavně ať po mě zastánce fair play LP nestřílí z brokovnice, to by mě fakt bolelo!
0/0
9.7.2003 16:43

max

Re: Re: Re: Vypadá to
ses asi vazne velkej ubozak. neco napises a myslis ze si nejlepsi. kdyz ti nekdo da protinazor tak ani neodpovis a napises ze je to chudak. ve skutecnosti si spis ty nejakej zakomplexovanej chudacek co si tady anonymne leci mindraky...
0/0
9.7.2003 16:57

Luka

Re: Re: Re: Re: Vypadá to
tak ja ti teda odpovím (teď bych mohl použít hějaké jadrné slovo jako ...ty blbečku, ňoumo, ubožaku ....jak jste vy všichni zvyklí)
 
1)mne vubec nevadej haskovy penize... to je moc dobře, gratuluji, jsi jeden z mála
2)kdyz trikrat rekne ze konci a pak to neplati,tak se nediv,ze pak vypada jak nejakej sasek,i kdyz ho chapu,ze mu hokej chybi ... spíš to vypadá, že se neuměl s odchodem vyrovnat, je to psychologický problém (šašek vypadá jinak, viděl jsem ho kdysi v cirkuse, ale možná, že se od té doby změnily)
3)rekni mi jak muze nekoho takhle serezat?kdyz mel duda na mistrovstvi emoce,tak ho kazdej zatracoval a to nikoho tak nezrasil ... Duda má emoce v každém utkání, to že nikoho nezabil je malý zázrak, Hašan se pere tak 2x až 3x za sezónu
4)drz uz prosimte hubu LUKO!!!! na to už jsem ti odpověděl
preji hezky den
0/0
10.7.2003 7:31

Amik

Re: Hasek
Tady v USA ho nikdo neopevuje, Hasek je vsem ukradenej. To jen novinari se snazi udelat z komara slona. To stejne patri o Jagrovi. Vetisna fanousku si o nich mysli ze nejsou moc chytri!!
0/0
9.7.2003 13:45

Mirek Dušín

Hašek
Vy blbci, zamyslete se nad sebou, kolik z vás po Naganu řvalo "Hašek na hrad" nebo "Hašek není člověk, Hašek to je bůh"? Teď je podle vás debil, kterej jen jde po prachách. Dělá se mi z vás na blití, jste jen odpad, kterej patří do popelnice. Dominator forever !!!
0/0
9.7.2003 13:08

Kayaba

Re: Re: Re: Hašek
Aha oni by ho v Pardubicich neměli rádi, oni by byli nasraní,že za ně chce jít hrát.   Zamysli se nad tím, co píšeš.
0/0
9.7.2003 13:45

Mirek Dušín

Re: Re: Re: Re: Hašek
Myslel jsem to tak, že radši bude hrát v USA, kde mu každej fandí a ne tady, kde mu všichni nadávaj. Kdybys ho měl rád, tak bys mu fandil a nenadával, že si chce zahrát jinde. Už to chápeš trubko?
0/0
9.7.2003 13:56

LP

Re: Re: Re: Re: Re: Hašek
Jenomže v USA nedal nikomu do držky, kdyby to udělal, tak by si už možná v NHL nezachytal......
0/0
9.7.2003 14:05

estestarsi

Hladovej
To věřím, že je hladovej, ale na prachy. Myslím si, že u nás morálně skončil, alespoň u mě určitě a to ne kvůli tomu, že chce jít znovu hrát, ale kvůli tomu in-line hokeji a všeobecně známému škudlilství ne nepravém místě. Jinak by si nechal implantovat alespoň slepičí mozeček, to by zase tak drahé nebylo.
0/0
9.7.2003 12:53

robertson

Co to?!
Hosi, hosi - kde je vase volani "Hasek na hrad"??? :))))
0/0
9.7.2003 12:49

1tomik1

kolik takovy lidi potrebuji penez
Nechapu to. Porad nekde ctu kolik milionu dolaru si kdo za sezonu vydela a pak zase slysim, ze prachy nema, nebo ze dokonce dluzi dane (jagr), utratu v kasinu (jagr) nebo najemne (hasek). ja vydelam za rok 250 tis. korun a na celkem slusnej zivot mi to staci. Tak na co porad potrebuji tolik prachu.  Nerozumim. Ja bych byl po jedne sezone zajistenej dokonce zivota. Ale tyhle nadlidi maj asi uplne jinaci naroky.
0/0
9.7.2003 12:49

Georgik

Re: kolik takovy lidi potrebuji penez
Ty jsi asi nepochopil, že lidi jako Jágr, Hašek nebo Hull nehrají hokej pro peníze, ale protože je to baví!
0/0
9.7.2003 12:53

pepe

Re: Re: kolik takovy lidi potrebuji penez
a ty ses nejspis debil!!!!!
0/0
9.7.2003 12:58

Georgik

Re: Re: Re: kolik takovy lidi potrebuji penez
Ó, jak věcný a inteligentní argument.
0/0
9.7.2003 13:02

Masters

Re: kolik takovy lidi potrebuji penez
Uz jsi nekdy slysel: "Cim vice vydelas, tim mene mas!"
0/0
9.7.2003 12:54

Pátrač

Re: Re: kolik takovy lidi potrebuji penez
Ne ale slyšel jsem čím víc máš tím chceš víc
0/0
9.7.2003 13:20

Michal

Hasek - ostuda
Myslim, ze by udelal lepe, kdyby vratil take neco ceskemu hokeji a ne rejzoval porad jen pro sebe za dolace.  Kolik jsi toho udelal pro cesky hokej, kde Te ho naucili a umoznili hrat? Kolika klukum si pomohl? Lepsi je nekoho zmlatit a vypadnout z republiky z 8mil. padakem dolacu za kopecky. Sportovec byval dobrej, bohuzel ted az na tu hlavu. Myslim, ze je dobre odejit navrcholu a ne se pak vracet a byt nula, vzdyt rok nehral, to kazdy trochu zapomene.
0/0
9.7.2003 12:47

gemil

...
Ten incident mě moc mrzí. Řekl bych spoustu věcí, ale na radu právníka se k tomu nebudu vyjadřovat.
0/0
9.7.2003 12:46

HKS

a co Šíla?
Vemte do NHL Šílu, ať ho v tý brabce taky pořádně zrajbuje
0/0
9.7.2003 12:29

Pavel

Parchant jeden
Dal bych mu lopatu a poslal ho poradne hakovat.Takovy ty hovadka, co se hadaj, jestli budou brat 20 mil nebo 19 mil bych mlatil gumovou hadici.Kdyz byla stavka v nhl, ne aby sel chytat za Pardubice, ale sel si zahrat golf, debil jeden.Jinak super brankar, ale nemam ho rad.
0/0
9.7.2003 12:24

Georgik

Re: Parchant jeden
Když byla stávka v NHL, tak dvakrát nastoupil za Pardubice. To jen tak pro osvěžení paměti. A k tomu hákování. Jeho úspěchy ho stály tolik úsilí a dřiny, že si to, myslím, nedokážeš ani představit!
0/0
9.7.2003 12:58

Martin

Re: Re: Parchant jeden
ok dřinu beru,ale s tím jeho chováním při výluce 94-95 je to fakt*zatímco všichni tu už od října hráli, on stihnul ty dva Tebou zmíněné zápasy až těsně před dohodou o začátku zkrácené sezóny*
0/0
9.7.2003 18:25

Najdete na iDNES.cz