Začala NHL, obhájce titulu uhrál jen bod

Prvními třemi zápasy odstartovala dnes v noci zámořská NHL. Obhájce Stanley Cupu New Jersey uhrál na ledě Bostonu jen remízu 3:3, když domácí obránce Jillson vyrovnal čtyři minuty před koncem třetí třetiny. První bod mezi českými hráči v NHL si za přihrávku na první gól připsal Patrik Eliáš.

J.S.Giguere
J.S.Giguere - Nevím, že jste z něho dělali takvýho super brankáře vždyť na MS 2002 nepochytal prakticky vůbec nic (aspoň proti nám).
0/0
9.10.2003 10:14

Surf_Dude

Re:
Ja nevim jak ty,ale ja ten zapas videl celej a nerekl bych ze Giguere je spatnej golman,ba naopak je vybornej...ale vsechny goly co dostal byly po hrube chybe obrany...a myslim ze tri ze ctyr byly nad rameno,coz Ti kazdej brankar potvrdi,je temer nechytatelne...tak se zase prober...Giguere je vynikajici brankar...