Diskuze

Brankář Trvaj stál proti Slavii sám

Hokejistům Vítkovic uniká elitní osmička. V pátek Ostravané vysoko prohráli v Litvínově, v nedělním 17. kole extraligy podlehli Slavii 1:3. Jediný gól vstřelil Jiří Burger. "Nehrajeme dobře," pokrčil rameny jediný vítkovický střelec. "Mohli jsme dostat třeba osm gólů. Trápíme se v poli, jsme v krizi."

Zlute_kuratko

27. 10. 2003 9:33
Trvka
Takový zápas jako včera až dlouho nepamatuju. Vítkovice hrály bez obrany a bez útoku. Jediný, komu se dařilo byl Jirka a jeho tyčky. Kdybychom stav 1:0 udrželi až do konce, tak bych si myslel, že hokej není ani trochu spravedlivý. Myslím, že hrát celou sezónu na 3 pětky je sebevražda.
0 0
možnosti

marzena

27. 10. 2003 9:20
Zajímavý
že góly Supína a Hrušky padly údajně v rozmezí 50 vteřin, když první byl v 45. a druhý v 47. minutě..asi žiju v nějaký jiný časový dimenzi  ale jinak hoši dobrý, první dvě třetiny jste mě doháněli k pláči..