Pardubice napošesté vyhrály, zdolaly Třinec

Počtvrté v řadě dokázali na domácím ledě zvítězit hokejisté Zlína. A až napošesté znovu vyhrály Pardubice. Lídr extraligy porazil Třinec, i když se dlouho trápil. Nakonec však dokázal třemi rychlými góly zápas otočit. Rostoucí formu potvrdila Slavia i poslední České Budějovice. Litvínov opět porazil Spartu.

Superťuhýk

Hezký titulek!
Předhodil jsem výraz "napošesté" Wordu, ani on neuznal, že je tohle slovo česky...
0/0
3.11.2003 12:22

Georgik-I

Trenére Marku
Vy jste vážně vedle!!!! Třinec nebyl horším týmem??? "Myslím, že před třetím gólem opustil kotouč hrací plochu a ten gól byl rozhodující, protože odstup dvou gólů se v Pardubicích těžko dotahuje."  - to asi kotouč potřeboval čůrat a šel na WC!!! Celý zápas jste se bránili, což ještě umocnilo Vaše vedení po chybě pardubické obrany a když Vám to tam nasypali, tak jste z toho špatný??!?!?!?
0/0
3.11.2003 10:40

kajmanek

Re:
Ty jsi vážně chytrej. Kdyby Pardubice hrály alespoň trošku hokej. Ale když se nedaří tak chytrej Říha to hned svádí na všechno ostatní. Pamatuji si to z minulého play-off. Taky brečel a poslal hráče pryč. A to chtěl titul. Takový profesionál? Nic proti. Pardubky se mi vždy líbily,ale teď...

Zlín
Gratuluju Zlinu k vitezstvi a k postupu na druhou pricku v tabulce. Bokros dokazuje, ze i s "prumernym" tymem se da drzet krok s nejlepsimi.

Pardubice Heja Hej
No jo tak zas pardubky překonaly krizi a ted to zas všem natřou ...........
0/0
2.11.2003 20:58

xaver

Není pravda
Není pravda, že Kladno drželo krok v 1.třetině, myslím si, že udělalo rekord v tom, že v průběhu jedné přesilovky dal 2 goly, ale jenom 1 slovy jednou uhráli bully v třetině domácích. Slávia je mlela celou první třetinu a shoda okolností tomu chtěla, že skočila 2:2! Na šance jasně vyhrála Slávia, proto nevím o čem trenér hovoří v souvislosti "vyrovnaná 1.třetina
0/0
2.11.2003 20:49

boss88

Trma vrma
Co se to dělo v Litvínově? Tam byla asi nějaká mela, ne.... Takovejch vysokejch trestů

Taky byste mohli napsat nějaké info.....
0/0
2.11.2003 20:43

Robin Ood

Re:
Byla tam ke konci hooodně velká potyčka, skoro všichni z ledu se přidali. Psali o tom na Litvínovském webu v online přenosu.
0/0
2.11.2003 21:06

karl80

Marek
Marek se asi koukal na nějakej jinej zápas, když řekne, že Třinec nebyl horšim týmem.
0/0
2.11.2003 20:31

frostik

aktualizace
Posledni aktualizace: 19:40 a tohle bylo u 20.kola extraligy až do 20:10! To tam na ty posledni zapasy uplne serete, či co??????