Přání vsetínských příznivců Dopita nevyslyšel

"Georgi, šetři nás!" Přání vsetínských příznivců z úderu pardubického centra Jiřího Dopity, který včera stál poprvé proti mužstvu, které pomáhal v devadesátých letech proslavit, nebylo vyslyšeno. Vsetín prohrál 3:5 a Jiří "George" Dopita, pětinásobný mistr se Vsetínem, rozhodl utkání čistým hattrickem.

amatéři
Vážení pisálci, víte vůbec co to znamená "čistej hattrick?" to je když dá tři góly za sebou aniž by mu tu sérii  kdokoli přerušil svým gólem. Tedy i soupeř.

0/0
12.11.2003 12:04

nepl

Re: Ty jsi znalec!
Vážený pisálku! Víš vůbec, co to znamená čistej hattrick? To je, když dá 3góly v jedné tretině!!!!!!!!!!
Nejdříve se něco sám nauč, než začneš poučovat!
0/0
12.11.2003 13:18

náhodný kolemjdoucí

Re: Máte pravdu - oba!
... protože čistý hattrick je řada pří gólů nepřerušených gólem soupeře nebo spoluhráče anebo koncem třetiny

Re:
jojo. To, že je to v jedný třetině je samosebou. ani mě nenapadlo takovou samozřejmost psát. Mě na tom zarazilo, že píšou o čistým hattricku a po prvním gĺe Dopity skóroval soupeř.
0/0
12.11.2003 17:56

umbaba

to jsme si nezasloužili
tož Juro, to sis mohl nechat na jindy, jinak Ti přeju hodně úspěchů, fanoušek Vsetína 94-95, 95-96.......