Trenér Vlk se ptal: Čím jste ty hráče polili?

Bez branek po dvaceti a 1:1 po čtyřiceti minutách hry. Dvě třetiny se zdálo, že hokejisté Jihlavy musí v Olomouci bodovat. Na porážku Dukly to v sobotu vůbec nevypadalo. A když hned v první minutě třetí části poslal kapitán Oldřich Bakus hosty podruhé do vedení? Asi málokdo v té chvíli počítal se scénářem, na jehož konci by bylo vítězství domácích...

ondo 00

Ať žije Mora !!!
Opravdu krásný zápas se vším všudy vyvrcholil v poslední třetině obrovským tlakem olomouckých hráčů, kteří zaslouženě vyhráli. Tady je vidět, že výhra nad Chomutovem a Kadaní nebyla žádná náhoda a že mužstvo pod vedením Kamila opravdu šlape. Pátá příčka je v našich silách!!! Diváci byli taky suproví a snad začnou chodit v ještě hojnějším počtu.
0/0
8.12.2003 16:56

pepua

Re:
Mě to zas tak krásný nepřipadalo.Olomouc určite Duklu od poloviny zápasu přehrávala,ale jinak to bylo celkem dost pomalý.No a sudí byl dost tragickej a to na obě strany.