Hokejisté zdolali Finy, rozhodl Markův nájezd

Dvě minuty před koncem zápasu posunul finský obránce Laamanen úmyslně branku a sudí odpískal trestné střílení. Jan Marek ho proměnil přesným blafákem a rozhodl tak o výhře českých hokejistů v prvním utkání turnaje Karjala 3:2. Češi porazili Finsko v Helsinkách po pěti utkáních.

LojzaHadamczik

KUWA,PROČ MĚ NECHVÁLÍTE???
Se svými miláčky jsem dokázal vyhrát a teď to pořádně zapíjíme!!! A pozdravuje vás i Zbyňďa Kusý...  ... vy hlupáci
0/0
8.11.2007 22:58

kris8

Re: KUWA,PROČ MĚ NECHVÁLÍTE???
výborně Lojzo, i když jsi mi pocurvil tiket :-)

Dobře
Příjemný to překvapení. Snad to bude v tý Euro hockey tour i na MS lepší jak loni. Začátek se podařil. Každopádně gratulace hokejistům k výhře, potěšili. Jen tak dál!!!
0/0
8.11.2007 22:49

Peťuleee

paráda
Je to super, gratulace klukům,!! I tak bych ale Lojzíka v repre radši nevídala....
0/0
8.11.2007 21:56

gibonxxx

docela čumím
kdyby sme prohráli tak o dva tři goly tak už tu jsou tak 4 strany komentářů jak je všechno na prd a trenér ven a teď, je tu příspěvků že by se spočítali na prstech jedné ruky
0/0
8.11.2007 20:46

justin

Re: docela čumím
to víš, my umíme jen kritizovat, za pár minut po skončení dnešní UEFY budou hoši na roztrhání