Nečekané výsledky v Pardubicích a Liberci

Dva body z Pardubic veze Ústí nad Labem. A nechybělo málo, aby byly tři. Nováček hokejové extraligy k nim měl ve 25. kole blízko, vedl už 4:2, ale Východočeši nakonec mocným finišem vyrovnali. V prodloužení však rozhodl Václav Novák. Raduje se i Plzeň, jež zaskočila rychlou brankou v nastavení Liberec.

djsano

zákrok
Drahá Redakce to nebyla tyčka co zachránila Lašáka. On skočil a vyrazil ten puk hokejkou. Viděl jsem to na vlastní oči. Ale to byla jeho jediná světlá chvíle, jinak chytal děsně...
0/0
26.11.2007 9:40

VláďaK

JAKÝ disciplinární trest dostal Růžička za
hození lahve s pitím po hlavním rozhodčím v zápase proti Liberci,kdy hosté dali regulérní gól,který rozhodčí správně uznal ? Že žádný,tak to jenom potvrzuje to,že si sešívaný šmejdi můžou a dělají co chtějí.Jó a to ani nepíšu o těch VULGÁRNÍCH nadávkách,které při tom Růža používal.Ale oni vlastně sešívky opravdu můžou,jó takhle kdyby tohle předvedl někdo z jiného klubu,to by se to hned řešilo,ale takhle né.Je trapné,jak se ovlivňuje pro slávii.
0/0
25.11.2007 23:58

Rajot

Re: JAKÝ disciplinární trest dostal Růžička za
Ruzicka si vzdycky bude moct dovolit vuci rozhodcim to, co si nikdo jinej nemuze dovolit ani z desetiny, jinak jej za to stihne tvrdej trest. Tak to holt je.
0/0
26.11.2007 8:38

VláďaK

Zase prostě sešívky musely
vyhrát a Kladno nesmělo bodovat,což bylo splněno.
0/0
25.11.2007 23:42

pako_z_letne

kladno je marny
ale ten gol na 2:1 platit nemel, orct to dostal naprimo do kebule. ale jinak je kladno na 3 ligu, co dneska predvedlo byla jen a jen hruza, pouze vyhodit puk. sance jakz takz pri presilovce 5:3, jinak bída, díky orctovi to nebylo 10:3
0/0
25.11.2007 23:36

Dusan M Pupak

Cheza
Musim tu napsat, ze uz me Cheza pekne se.e. Tohle neni normalni, doma treti nejlepsi a venku jsou uplne v riti. Navic polovinu zapasu venku prohravaji v poslednich peti minutach.
0/0
25.11.2007 20:43

Re: Cheza
..co ches, rajchl se slegrem chteji taky prasule a fortuna je hned za rohem a anvic prohrat venku neni zas tak blby

.
Dopejrdele,zase projet zápas v posledních pár minutách, to je k vzteku:(( Bojujte už klucí Litvínovští!
0/0
25.11.2007 20:10

Yanky-HK

Nečekané?
Páni redaktoři, co je na prohře pardubic tak nečekaného, probuďte se!
0/0
25.11.2007 20:04

Clifford

Re: Nečekané?
nikdo nečekal, že Pardubice získají bod:-)
0/0
25.11.2007 20:17

kafka

Plzen se rozjela
až nevídaně,zato Pardubice jen bod z Ústím,to zavání podceněním.
0/0
25.11.2007 20:02

Mouchard

PCE?
vyhoďte už ty niemandy do háje, je to ostuda ligy...
0/0
25.11.2007 20:00

fchrz

Re: PCE?
a to dneska meli este sakra stesti ze dorovnali...
0/0

*spartan1

Re: PCE?
pardubická klasika - po dobré sezoně přijde ročník hrůzy... 02/03 hrály Pardubky finále, 03/04 vylítnutí v ČF s Plzní, 04/05 titul, 05/06 myslím ani playoff, 06/07 finále, 07/08 zatím vypadá tak max. na předkolo playoff - pravidelně se to střídá