Hozená hokejka? To bylo na rozhodčí!

Šest zápasů čekal na gól v novém dresu útočník Václav Novák. Premiérový zásah slavila liberecká posila ústeckých hokejistů v neděli, trefa v prodloužení zajistila Lvům výhru 5:4 nad Pardubicemi a dva extraligové body. "Ale mohli jsme brát všechno. Tři minuty před koncem jsem nedal tutovku," zkazilo radost Novákovi.

LÍK

Levonena
na něj a pak zjistí jak to vypadá když se píská vše!
0/0
28.11.2007 1:45

LÍK

Kecá!
Za všechno nás vylučoval.Co to plácá za bludy proboha?!

Re: Za všechno nás vylučoval ...
jenže tohle se stává, za to, že Pardubice jsou asi nejhorší team z hlediska efektivnosti (poměr vynaložených peněz/výsledky) nikdo nemůže
0/0
27.11.2007 15:59

Milan1

Re: Re: Za všechno nás vylučoval ...
Co se Venca diví? Do Pardubic jezdil s Libercem a tak by měl vědět, že to Magistr má podmazaný. A právě Tygry v pátek rozhodčí v Pardubicích taky pěkně zařízli... Ať žijou lumpové typu Kus.,Řůžič.a a Hadamc.ik...
0/0
27.11.2007 17:09

frystensky

Re: Re: Re: Za všechno nás vylučoval ...
To jako ze Pce podplatili Levonena? Tusim,ze to je fin. Pan Milan na zapase zrejme nebyl,protoze jinak by drzel hubu. Ten sudi vylucoval vsechny za vsechno,protoze zrejme tak necistou hru jeste v zivote nevidel. Domaci i hoste sli asi 2x do trech na 2 minuty. Nechapu,jak si muze na nej nekdo stezovat. Radsi se podivejte vsichni,co se tady hraje za styl. Same hacky a drzeni a pak na mezinarodnim poli si nas kazdy povodi. Hosi hosi
0/0
27.11.2007 19:02

Milan1

Re: Re: Re: Re: Za všechno nás vylučoval ...
Hele FRYSTENSKY, na tom zápase jsem byl a proto hubu nedržím. Jasně, ty jako správný Perníkář držíš s lékárníkem basu.

LÍK

Proč takhle lžeš?Fin to bral hlava nehlava.Pce poslal do 3 jako Liberec atd.
0/0
28.11.2007 1:38

Vytržená mandle

Vylučoval nás za fauly, za urážení rozhodčího, .. no .. no ... prostě úplně za všechno ! :))