Série skončila. Zlín po letech dobyl Spartu

Dva bleskové gólové údery ve 35. minutě, které dělilo pouhých 34 vteřin, pomohly hokejovému Zlínu ukončit nelichotivou sérii. V předehrávce 40. kola extraligy vyhrál na ledě mistrovské Sparty 4:2. Na úspěch čekali zlínští hokejisté přes dva roky. Sparta naopak na domácím ledě prohrála už počtvrté v řadě.

jiriiik

Série
Letos nějak vůbec všechny úspěšné série Sparty v hokeji i fotbale končí ...

ad jednotlivci
Co se týče hráčů ZLI, tak nejvíc jsem si všimnul Hamrlíka, jinak nedá se říct, že by někdo z nich vyloženě vyčníval, ty góly byly fakt dílem okamžiku a chyb SPA. No, Ton předvedl v 1. třetině pěknej průnik podél p. mantinelu přes 3 hráče - toť asi vše. Na koho byla paráda se koukat i při tý SPA mizérii, to byl Petr Nedvěd. Dámy a pánové, tak to jsou přihrávky z jiný planety :))) Obzvlášť jestli jste někdo někdy hráli hokej, tak hrát s ním v útoku znamená dát hokejku na zem, sklonit hlavu, jet co to dá a máte jistotu, že Vám to přistane na čepeli i když to dává z rohu vlastního obrannýho pásma aVy jste těsně před útočnou modrou... Možná že by to mohl Petr trochu víc "tahat" sám. Nic proti Netíkovi nebo Melichárkovi, ale hráli proti Méďovi dost kulový (což píšu při vědomí toho, že Tibor dal 2 kusy...).
0/0
27.11.2007 22:02

VláďaK

Proč byl střídán Štefl,když
za góly nemohl.To byly hrozný chyby sparťanů,které předcházely gólům Zlína.
0/0
27.11.2007 21:47

siven

Re: Proč byl střídán Štefl,když
asi aby se něco změnilo? Já koukal, jak byl Štefl po 2. a 3. gólu nas/ranej a pravděpodobně na sebe... což neznamená, že by ty góly zavvinil. Ale uznej, že oproti Bieglovi prostě nechytil "nic navíc"... Ale opět podotýkám - on je nezavinil. To co předvedl Černošek (byl to on?) a další obránci - to prostě byly zkraty, zatmění slunce, nebo snad vsazenej tiket ;)

Tož gratulace do Zlína
byl jsem tam a viděl. Ševci (nebo snad oknaři??) vyhráli zaslouženě (i když v 1. třetině vypadali bledě), protože kdyby nepotrestali ty STRAŠLIVÝ HRŮZOSTRAŠNÝ chyby obránců SPA, tak nemají v Extralize co dělat. SPA měla asi víc střel. Někdy to byly situace, ze kterých mohl padnout gól - ale nemusel a nepadnul. Střílené přihrávky před bránu, teče, vše jak má být, ale gol ne a ne... Nicméně 5 na 3 SPA neskutečně zkazila-ZLI ani neměli moc práce to ubránit, jak si hráči SPA nedokázali přihrát ve středním pásmu a dostat se "dovnitř". Biegl byl dost dobrej, což se o Šteflovi říct nedá. Alkáč inkasoval z rychlýho protiútoku a přečíslení nějakou dorážkou. Sparta měla ve 2. třetině fakt hrubý výpadek v rozehrávce. Celkově tempo zápasu bylo spíš průměrný, i když silový souboje u manťáku tam byly....