Kometa proti Kadani: pískot za mdlý výkon

Smutný pohled byl včera z tribun na výkon hokejistů brněnské Komety. Jako by po ledě jezdili bez cíle a výsledkem byla utrápená výhra nad outsiderem z Kadaně 2:1 po prodloužení. Modrobílí sice stále vedou východní skupinu první ligy, ale...

jirspi

HejaHejaMoravia!
0/0
8.12.2007 19:46

rada07

Extraliga
tak teď už snad všichni pochopili, že extraliga nebude, vedou to v Brne d*e*b*i*l*o*v*é a podle toho to vypadá   . Myslí si že když vedou slaboučkou východní skupinu, tak sou mistři, ale zapomínají že na Chomutov a MB nemají ani omylem. Zdar
0/0
7.12.2007 7:57

millsew

Re: Extraliga
a proč teda podle tebe měli Chomouti co dělat, aby tu vůbec ubránili remízu po 60ti minutách? byl sem na tom špíle a tolik štěstí, kolik si Hořčica vybral během 60ti minut, nemá žádnej mančaft ani za 5 zápasů, ty jeden d*e*b*i*l*e!!! O Boleslavi ani nemluvím, ve třetí části je Kometa spláchla, že ani nevěděli, kde se jim hlava točí. Ukáže se na jaře, PO je jiná soutěž a je fajn, že třeba Chomouti sou teď tak namlsaní, aspoň pak ten pád na držku bude o to tvrdší:-))) Nech si ty soudy předem, ty d*e*b*i*l*e!!! :-D zdar:-P
0/0
7.12.2007 9:03

KOgEN

jojo
ČADA VEN.. A NEBO ASPON OTEVŘÍT OČI... proč nikde nevysvětlí, že zase rozházel útoky? a když už chce zkoušet, tak to má dělat šetrně, minulý zápas zachránil aspon tím, že je na poslední třetinu dal zase k sobě... ale je pravda, že o bodech to není, a potřeba mít varianty pro play off, tam se teprve ukáže... zdar