Hemský v NHL řádil proti gólmanu Haškovi

Cenný skalp si v zámořské NHL připsali hokejisté Edmontonu. Vítězství (4:3SN) na ledě lídra soutěže z Detroitu přitom Olejářům zařídil český útočník Aleš Hemský. Pardubický odchovanec se proti brankáři Dominiku Haškovi střelecky prosadil v základní hrací době a následně rozhodl samostatné nájezdy.

chassis hunter

Filip KUBA
 byl u 7 inkasovanych branek a u 3 vstrelenych branek sveho muzstva...neco bylo pri presilovce neco pri oslabeni a vysledek dela -5...
0/0
14.12.2007 14:22

LaFemmeSpeedy

Hemák
Nevite, proc uz v teamu nezastava roli asistenta?? Podle ty fotky sem usoudil, ze uz asi asistent nejni.
0/0
14.12.2007 10:08

Re: Hemák
"A" neznamena asistent,ale "alternate" - zastupce...
0/0
14.12.2007 14:18

dzandra

CO je to za nadpis
Hemsky neřádil, dal dva goly, ale neřádil. Jeden z dorážky, druhý z nájezdu, já nevím, ale podle mě vypadá řádění jinak. Ale cgy-tbl, tam se řádilo :-)
0/0
14.12.2007 8:26

Kardinál Joe Vlk

Co
si myslíte o tom, že v NHL neuznávají vítězné góly ze samostatných nájezdů. Taky proč, vždyť jsou to pouze dovednostní soutěže! Nebo naopak hráč unesl sílu okamžiku a chladnokrevně skóroval. Já sám jsem tak 60:40 pro to, aby byl vítězný gól zapsán do statistiky hráče. Co Vy?

Re: Co
Mě se nelíbí termín vítězný gól po kanadsko-americky vůbec. Něco jiného je, když vyhraji 1:0 a gól dá třeba Nedomanský. Tak to je vítězný gól. Ale vyhrát 4:1 a tvrdit, že jeden ze čtyř střelců dal vítězný gól. V tomto případě ten druhý, je logický nesmysl. Jak ochotně ho Robík Záruba a jeho melody boys z ČT papouškují...Obdivuji v mnohém NHL, ale proboha Evropané a Čechoslováci vůbec, zůstaňme v hokeji sví!
0/0
14.12.2007 8:39

hajd-al-ak

Re: Re: Co
presne tak! pokud da gola v 59. minute za nerozhodneho stavu, tak je to gol vitezny. ale dat  gola za stavu 5:2 ve 28. minute, kdyz konecny vysledek je treba 7:2..

Re: Re: Re: Re: Co
ak sa nemylim kedysi bol vitazny gol ten, co definitivne zlomil vysledok. Ak bolo 3:0 a zapas skoncil 3:2 tak to bol 1. gol. Terajsi system je divny.
0/0
14.12.2007 10:01

slava23

Re: Co
nelíbí se představa, že kdyby nájezdy skončily 3:2, tak gól se připočte jen jednomu hráči.Taky na nájezdy nastupují většinou stejní hráči, což by jim pomohlo ve statistikách.