Vrbata dal hattrick, Rangers slaví výhru

Poslední hrací den před víkendovým All Star Game nabídla hokejová NHL třináct duelů. Z Čechů na sebe nejvíce upozornil Radim Vrbata, jenž prožil návrat mezi mantinely jako z říše snů. Uzdravený střelec nasázel proti Nashvillu hattrick, a navíc asistoval u vítězné branky Phoenixu na 4:3 z hole beka Zbyňka Michálka.

Peskeks

Titulek
Největší událostí minulého večera bylo 7 bodů a galapředstavení Daniela Alfredssona v dresu Senators, avšak na idnes musí v každém titulku o NHL být zmíněno něco o Jágrovi, Rangers apod. NHL hraje 30 týmů a také předpokládám, že v prvé řadě bude zmíněn hráč, který nasbírá 7 bodů v jednom zápase, jelikož zase tak často se to nestaává, páni rádoby redaktoři.
0/0
26.1.2008 11:37

dark II

takovej detail
jen takove male upresneni... Rozsival vyrovnaval v cca 9. minute treti tretiny a ne minutu a pul pred koncem... ale tezko ocekavat, ze by to za celej den nekdo opravil