První liga: Třebíč vyhrála v Hradci

Na úvod play-off první hokejové ligy prohráli překvapivě hokejisté Hradce na domácím ledě s Třebíčí 2:3. Hrdinou utkání byl třebíčský Burian, který vstřelil rozhodující branku v předposlední minutě. Sareza Ostrava využila domácího prostředí a porazila Kadaň 3:1, stejně jako Vrchlabí Jihlavu.

Tak Hradečáci..
se na to špatně vyspali. Pokud druhej zápas nebude rozdílem třídy v náš prospěch tak pernamentku na příští sezonu mě snad ani nedávejte.. Už teď na stadion nechodim s takovým nadšením, jako loni a na výbornou klobásu si můžu zajít i jinam. Dneska to byla bída, nechápu kde se vzala ta myšlenka, že zápasy budete otáčet ve třetí třetině. Ne vždy ( tak jako dnes ) to totiž vyjde..