Plzni jsme zápas nepustili, tvrdí Vlach

Z pouhé intonace hlasu šlo poznat, že i den po porážce v Plzni má trenér extraligových hokejistů RI Okna Zlín Rostislav Vlach mrzutou náladu. Ale není se co divit. Jeho výběr totiž padl neuvěřitelným způsobem. Ještě sedm minut před koncem vedl o čtyři branky, nakonec prohrál 4:5 v prodloužení. "Co se dá říct k zápasu? Nic," uvedl Vlach.

nakejprevit

Zajímavé výsledky....
... se budou nejspíš množit :o))). Ale v Plzni to byl celkem nejen zajímavý výsledek - ale hlavně zajímavý průběh. Plzeň měla na svém kontě, ještě v 51. min. - JEDNU !!! opakuji JEDNU střelu na branku, která mohla, od začátku ZCELA odevzdaný Zlín, ohrozit. A pak dala během 8 minut - 5 !!! gólů !!! A poslední branka v poslední minutě??? Brankář Biegel vyjel za branku (v poslední minutě za stavu 4:3 pro ZLÍN !!!) kde udělal nevídanou hrubku a domácí vyrovnávají střelou do odkryté branky !!! Nechci spekulovat, pouze uvádím fakta.
0/0
15.2.2008 19:16

Ondruc

Re: Zajímavé výsledky....
a Leška v 60 minutě trefil tyčku... za rozhodnutého stavu!
Takže zkus zapřemýšlet, zda má tak přesnou střelu a nebo se mu jen nepodařilo dát gól.

jen technická....
.... žádná nenávist mezi Plzní a Zlínem neexistuje. Je to čistá jednosměrka, tedy Plzeň nenávidí Zlín a zlíňákům je to tak nějak jedno.... ;-)

Prodali to!
Prodali to o tom není žádná pochybnost. Je pěkná ostuda. Hokej prostě klesl na "úroveň" fotbalu. Akorát ty kapříci jsou mražený.
0/0
15.2.2008 12:20

Bruhy

Typická česká vlastnost
Na zápase jsem bohužel z pracovních důvodů nebyl a docela mi to mrzí, protože chodím pravidelně, ale musím se smát úvahám, že to někdo vypustil záměrně. Zvlášť v případě Plzně a Zlínu, kde ta nenávist od kauzy Murín je značná. Prostě hokej je takovej a přináší neuvěřitelné zvraty. Ale typická česká vlastnost je hledat v tom podvod a úmysl. V letošní sezoně se kolikrát stalo, že Plzeň zremizovala jasný zápas - napadá mi televizní souboj s Třincem nebo infarktové zápasy s Vítkovicemi nebo Litvínovem. Pamatuju si, že jednou Plzeň otočila na 4:3 zápas s Budějovicemi,když prohrávala na začátku 59. minuty 1:3. Prostě hokej tohle přináší. Je to rychlá hra! Vzpomeňte na zápas finále Ligy Mistrů Manchester - Bayern, kde Němci vedli 1:0 v 90. minutě a nakonec prohráli 2:1 v nastavení. To je sport a prostě se to někdy stává.
0/0
15.2.2008 12:06

larrry

Re: Typická česká vlastnost
Netvrdím,že nemáš pravdu.Možná jo,možná ne .Každý věří něčemu jinému.Ale s tou rivalitou to přeháníš,ta je možná mezi fanouškama.Ale vedení jsou profici,ti se domluví.Je ale zřejmé,že Zlín v posledních kolech hrál velice dobře a 7 min. před koncem začal hrát trapně.Nevím,každý věří něčemu.
0/0
15.2.2008 12:26

antouniou

Nevím, jestli je větší nenávist mezi Zlínem a Plzní, než mezi Spartou a Slávií...
0/0
15.2.2008 12:29

vasko

Bohužel
poslední kola před PO už tradičně dopadají překvapivě.Když jsem viděl Biegla na zemi před bránou.....jak se tam válí !Pane Vlach raději to nekomentujte, nemá to cenu.HOKEJ =PENÍZE
0/0
15.2.2008 11:52

larrry

Museli to pustit
Pokud je teoretická naděje na předkolo play of tým musí hrát na 100 % a taky hrál.Když se dozvěděli,že už není / výsledky Kladna a Znojma / dostali hráči nařízeno ať to pustí.Hráči i trenér to musí samozřejmě popřít.To je můj názor a Vlach může vykládat co chce i to jak je ten hokej nevyzpytatelný.Je to jejich zaměstnavatel.
0/0
15.2.2008 9:59

QuestCZ

Re: Museli to pustit
Kdo ten zápas viděl, tak musí uznat, že nějaké vypuštění zápasu je pěkná blbost, Plzeň začala hrát 7 minut před koncem jinej hokej a měla štěstí, že tam padly první dvě branky. Kdyby to bylo zaplacený, tak by Biegl těžko chytil trestný střílení Vlasákovi v nějaký 51. minutě a těžko by Balaštík proměnil svý trestný střílení o pár minut dřív...
0/0
15.2.2008 11:33

larrry

Re: Re: Museli to pustit
Těžko se pouští tr. střílení tak,aby to nešlo vidět.Takže to chtěl chytit .Balaštíkovi jde o korunku krále střelců,tj. něco jiného.A hlavně : nikdo přesně neví v kolikáté minutě dostali ten příkaz od vedení to pustit.Mohlo to být až po těchto momentech.Oba výsledky / Kladno,Znojmo/ se vyvílely totiž těsně.Určitě to nechtěli pustit od začátku to je jasné.
0/0
15.2.2008 11:54

Tiňťa

Re: Re: Re: Museli to pustit
Aha, takže oni se domluvili 7 minut před koncem, že to Zlín Plzni nechá a proto Leška v 60. minutě za stavu 4:4 trefil tyčku. Logicky mi z toho teda vyplývá, že jí trefil schválně, aby náhodou Zlín nevyhrál. Docela frajer v tom případě.