Ústí vedlo o tři góly, přesto doma podlehlo

Parádní obrat předvedli hokejisté Zlína na ledě v Ústí nad Labem. Domácí v utkání skupiny o udržení vedli už o tři góly, na 3:0 zvyšoval ve 38. minutě Němeček. Jenže ještě ve stejné minutě hosté zaveleli k obratu, nejprve snížil M. Pšurný. V poslední třetině pak skóre otočil, rozhodující gól dal Rachůnek.

modra_cara

juniori tezko
hlavne zlínští junioři hráli v sobotu rozhodující zápas svého playoff, takže by nemělo smysl je hned den na to tahat přes půl světa do Ústí. Doma si zahrajou určitě.
0/0
3.3.2008 9:34

samhowkins

juniori
myslim ze tato utkani jsou jako stvorena pro nasazovani a zkouseni mladych hracu, jen nevim proc, to treneri obou tymu jeste nepochopili kdyz i v utkani ve kterym uz vubec o nic nejde, chyta veteran Biegl, dvojku mu dela Murin, v obrane hraje Hamrlik a spol, tak se pak nedivte ze mladi utikaji do ameriky v 17 letech