Podkrušnohorské sérii vládnou Karlovy Vary

Karlovy Vary rázně vykročily za postupem do semifinále play-off hokejové extraligy. Zvládly oba domácí duely čtvrtfinálové série proti Litvínovu a vedou v sérii 2:0. Druhé utkání už nebylo tak bohaté na branky, Vary ho zlomily ve druhé třetině, kdy se dostali do vedení 3:1. V závěrečné třetině už jenom snížil Šlégr.

coyotte

Sláva
ještě uchvátit jedno vítězství v Litvajzu, pak doma potvrdit semifinále a - jdeme do finále, poslední tóny zní...
0/0
5.3.2008 10:41

Sykáček

jednoznacne
jednoznacne to dnes bylo na jednu branu, Hubl zachranil Litvinov od debaklu, hokej se hral vybornej, atmosfera vynikajici
0/0
4.3.2008 22:46

Sheatfish

Dneska
to vypadalo, že několik hráčů Litvínova v čele s J. Šlégrem nechalo mozek v kabině. Snaha některých vyprovokovat bitku za každou cenu byla někdy až trapná. Nicméně druhé vítězství je doma, tak teď urvat aspoň jednu výhru u chemiků.