Podali jsme dobrý výkon, těší Jiruše

Pokud byste u libereckých hokejistů očekávali po porážce v prvním semifinále se Slavií skleslost, chybili byste. "Prohráli jsme na nájezdy, které jsou o štěstí. Určitě nás to mrzí, ale můžeme být spokojení, protože jsme podali dobrý výkon," řekl po zápase severočeský obránce Valdemar Jiruš.

pujcovnaprivesu

Ať nikdo netvrdí,že se nepíská pro slávii,

včerejší zápas byl toho,že se pro sešívaný ksindly píská jasným důkazem.První gól sešívaných padl po neodpískaném slávistickém ofsajdu,ale proč se divit,vždyť se zápasy v jejich prospěch ovlivňují v průběhu celé sezóny.

0/0
20.3.2008 14:51

StAnger

Jiruš je slušňák a kamarád

Pincovy chyby vzal na sebe;-D ale jinak to dneska Slavia vyhraje už bez nervů.3 : 1.;-)

0/0
20.3.2008 8:27

Mr_R

Re: Jiruš je slušňák a kamarád

To si přeješ nebo ve strachu nalháváš? ;-) Mě se Liberec včera líbil a být slávistickým fandou, tak se po včerejšku tak sebevědomě nevyjadřuju :-)

0/0
20.3.2008 8:39

StAnger

Re: Re: Jiruš je slušňák a kamarád

Uvidíme, Liberec hrál dobře, ale vim, že i my umíme zahrát mnohem líp...a zahrajem;-)třeba přesilovky nebyly vůbec takové na jaké jsme zvyklí, nebo některá naprosto zbytećná oslabení, toho když se vyvyrujeme, tak strach nemám....Navíc, dneska tam budu a se mnou se neprohrává:-P

0/0
20.3.2008 8:47

Mr_R

Re: Re: Re: Jiruš je slušňák a kamarád

Tak uvidíme. Každopádně to bylo moc pěkný a napínavý utkání R^ A ty by jsi měl teda zůstat doma! ;-)

0/0
20.3.2008 8:53

Stapler

ukázali jsme sílu....

hlavně 5 proti třem která trvala (tuším minutu a dvět sekund) to se to vyrovnává co? jinak byste dali ho*no Rv

dneska takový štěstí mít nebudete a pojedete na ještěd s hezkým skóre 2-0 na zápasy ;-D

Re: Re: ukázali jsme sílu....

chlapečku, zřejmě nevíš co slovo "trapák" znamená, ale to se lidem v tvém stavu stává (Y)

0/0
20.3.2008 17:54

rapon

Jenže ty pako Tygři za takové výhody gol dají, Sešívaní se netrefí ani do prázdné branky. Jen si užijte to vítězství, které bylo tak o pič..ní chlup, další už nebudou. Nejhorší je vyhecovanej Tygr a bílé peklo v té vaší poloprázdné aréně

0/0
20.3.2008 8:17

Mr_R

Ty pražskej Pepiku, co to tady blábolíš. Včerejší vítězství jste dostali k svátku :-) Na to že jste hráli doma a ještě k tomu na své zvýhodněné zúžence, tak jste až na první třetinu žádnou drtičku nepředvedli. Bejt tebou, spíš se obávám, aby jste o vedení v sérii brzo nepřišli :-)

0/0
20.3.2008 8:35

Stapler

to víš, že jo radši si vem běžky a běž se projet po hřebenech místo toho fantazírování ;-D

0/0
20.3.2008 17:52

Stapler

tak co tygříku zopakuješ mi to ještě jednou nebo ti došla slovní zásoba ??;-D

ti vaši svěřenci nějak ke konci nemohli asi došli síly, tedy spíše se tam váleli jak nudle v andě. tak pa puso užijte si to jako si to užijeme my.

P.S. pepik nejsem možná tvůj děd či fotrRv

SLAVI A PRAHA VVVR^R^

0/0
20.3.2008 20:55

Další ovlivněný zápas pro sešívaný ksindl.

0/0

Stapler

Ládíku zajdi si na Srartu , zamáčkni slzu a přemýšlej, kde soudruzi z Holešovic udělali chybu ;-D

valda...

dneska zahrál solidně, blafák provedl mistrně.

nesouhlasím ale s tím, že jsme prohráli po "kvalitním výkonu". do cca 30.minuty nás slávia přehrávala, vypadalo to, jako by se tygři hodně dlouho zahřívali do provozní teploty a hlavně do dobrého výkonu podepřeného bojovností. dost mi tam chybělo nasazení a bojovnost, na kterou jsem od libereckých zvyklej. první třetinu fakticky jen odbruslili, což logicky vyústilo ve dvougólový manko.

dotahování těch dvou branek pak stálo hodně sil, které chyběly v závěru, kdy by bylo záhodno rozhodnout, navíc když se ví o pincákových slabinách v nájezdech...

ale co se dá dělat, prohráli jsme, zítra musí hoši makat od začátku. pak nebudu mít o výsledek strach

0/0
20.3.2008 0:01

rapon

Re: valda...

Zahřívací kolečko a bodík Slávistům pro radost :-) Dneska už Tygři nastoupí v plné parádě a srovnají na 1:1.  Držím palce, na Slavii to umíme, tak s chutí do toho a dejte si jeden Sešívaný stejk :-)