Růža řekl, ať vystřelím. Tak jsem to udělal

Stal se slávistickým hrdinou. Nenápadný hokejový bojovník Tomáš Micka se velkou částí podílel na prvním vítězství svého týmu v semifinálové sérii s Libercem. Jeden gól dal v základní hrací době, druhým pak ukončil penaltový rozstřel. "První branka mě zvedla, ale já stejně nejsem střelec," řekl Micka.

příšernej...

příšernej výkon rozhodčích, podotýkám, že nefandím Liberci ani Slavii, ale jak tendenčně pískal třetí třetinu pro Slavii, to už jsem dlouho neviděl. A ten "faul" v prodloužení, to byl vrchol.

Růža

Mě by spíš zajímalo co řekl Růže do 3. třetiny rozhodčím, že slávisty nevylučovali a liberecké za každou hovadinu.

0/0
20.3.2008 10:10

tlkounev

Re: Růža

hahaha tak to je vtip ne? Bych řekl, že nevylučovali spíš Liberec.

0/0
20.3.2008 10:18

Mouchard

Re: Růža

... právě proto začala třetí třetina přesilovkou Tigrů 5:3 ... meleš hovadiny...X

Re: Růža

Další ovlivněný zápas pro sešívané ksindly.

0/0
20.3.2008 14:57

MPík

Hodnocení

Mikeš byl včera nejlepší hráč Slavie! Moc se mi nelíbil výkon tria Kadlec, Sup a Beránek - jsem si jist, že dnes to bude o dost lepší! Jsem rád, že se trefil "palič" Vondrka, snad ho to nakopne. Nadprůměrné výkony čekám také od Hrušky, Bednáře a Červenky. Adam podržel, myslím, že nálepka hráče ne pro play-off je nesmyslná!

0/0

Re: Hodnocení

Nejlepší hráči slávie byli opět rozhodčí.Neodpískaný ofsajd před jejich prvním gólem a několik un fair neodpískaných sešívaných zákroků jsou toho patřičným důkazem.