Byli jsme lepší, litoval liberecký Pletka

Liberecký útočník Václav Pletka měl v prvním semifinále hokejové extraligy proti Slavii smůlu. Neproměnil několik vyložených šancí a navrch se mu nepovedlo ideálně dokončit penaltu. I kvůli tomu Severočeši první duel prohráli. "Ten nájezd jsem ale provedl dobře, jenom jsem nezvednul puk," poznamenal Pletka.

glk glk!

Koukam Venca Pletka rejpnul do vosiho hnizda, tomu rikam masovej utok na slavisticky ego :) Nicmene souhlasim, zapas byl vyrovnanej a reci o stesti ... no vcera ho mela vic Slavie, my ho zas meli vic se Spartou - to je hokej! Ale nemyslim si, ze by to myslel tak extremne, ze by se tady kvuli tomu slavisti mohli zalknout :) Tak snad dneska!

Liberec byl 2 třetiny lepší?!?

Pletko, vy woe, ty si asi moc nevidíš do úst, co? 8-o Je fakt, že jste hráli dobře, výborně bruslili a druhá třetina byla vaše. Asi ale stejně jako první Slavie a ta třetí to bylo nahoru dolů od brány k bráně, naopak v závěru jsem viděl více snahy ze strany Slavie. Prodloužení tak plichta a pak to bylo o štěstí, to je pravda. Ale jak už někdo poznamenal, nehraje se na krásu, ale na goly - těch dala Slavia víc a tak vyhrála;-D jo a dost mě pobavila hláška, nájezd jsem udělal dobře, jenom jsem to nezvednul, tedy jenom jsem nedal gol a proto jsme prohráli, ale jinak jsem to udělal výborně;-D8-o

0/0
20.3.2008 15:22

Fíkus1

Re: Liberec byl 2 třetiny lepší?!?

AHA, pan slávista. Dvě třetiny jste se nedostali pomalu ze třetiny a bránili za pomocí neodpískaných a odpískaných faulů. A v prodloužení ??? Jste byli lepší jen o té vymašlené přesilovce. Zoufalci typu Žižka, Beránek, Sup, Bednář, Novák...to byla úroveň.

0/0
20.3.2008 15:33

Radek72

Re: Re: Liberec byl 2 třetiny lepší?!?

Tys to ještě moc nekous, viď? Tak to je mi tě líto ... Odstup, chlapče, odstup si udržuj ;-D

0/0
20.3.2008 15:35

Kleki Petra

Milý fikusi, Slávie nebránila za cenu neodpískaných faulů, ale za cenu faulů odpískaných. Liberec ve druhé třetině sama hodila do sedla, protože šla z jednoho oslabení do druhého. Tak přehnaně nefabuluj a vzpomeň si na pár faktů ze včerejšího zápasu.

0/0
20.3.2008 16:23

rychloslimejs

sorry, ze do toho vstupuju, predesilam, jsem Spartan, ale porad cist vyjadreni libereckych, jak byli lepsi. Mno, asi hrali jiny zapas, nez jsem ja videl. Uznavam, druha tretina dobra, jeden gol, treti tretina jeste jeden, ale vyrovnany prubeh. Skutecne slovy Byli jsme lepsi nejsou na miste. Zda se mi, ze liberecti svymi kecy uz vyhrali titul. Mozna by se meli vic snazit na hristi a ne v novinach.

0/0
20.3.2008 17:55

jirmisan

kecy

o štěstí jsou dojemný to platí všeobecně je to o umění dát gól ! ale jak by řekl nemocnej vladak z půjčovny přívěsů sešívanej ksindl podmáznul rozhodčí béé fňuk;-D

0/0
20.3.2008 15:16

petr-pavel

Pletko,

houwno lepší, lepší byste byli, kdybyste vyhráli na nájezdy. HOWGH...

tyhle kecy mě vždy pobaví, připomínají mi slávistické fotbalové fanoušky, kteří vždy tvrdí, že měli vyhrát, protože hráli hezčí fotbal :-P

0/0
20.3.2008 15:10

StAnger

Re: Pletko,

Hele nezzer;-D Právě kvůli takovejm ,jako ty nehrajeme traději tenhezkej fotbal, ale hrajeme na výhru.....Včera byl hokej vyrovnanej a samozřejmé, kdyź Lib prohrával 2 :0 , tak se musel více snaźit neź Slávka, ale i tak  si myslim, źe śancí měla více Slavia..Rozhodčí taky v rámci moźností OK...

0/0
20.3.2008 15:19

Mr_R

Re: Pletko,

Tebe jsem vždycky považoval za rozumnou část účastníků diskuze, ale tady jsi malounko ujel, co? Co řekl Pletka špatnýho? Řekl to co je pravda, stejně jako byla lepší Sparta v určitých momentech čvrtfinále, bohužel pro ni to však nepotvrdila gólově. Sami sparťani se podobně po takovém zápase vyjadřovali. Ale pardon, ty jsi se vlastně u těhle keců bavil viď :-) Tohle je naprosto stejná situace. Prostě to tak je a tak to shrnul i Pletka o včerejším mači. That's all ;-)

Já ten zápas viděl

... a nesouhlasím .... včera byl lepší spojený tým Slávie a rozhodčích .... proto taky tento spojený tým zaslouženě vyhrál, byť na nájezdy ...

Re: Re: Já ten zápas viděl

vcera rozhodci jednoznacne tlacil liberec - viz nekolik jejich neodpiskanejch faulu, vcetne jednoznacnych faulu v prodlouzeni.

0/0
20.3.2008 15:04

Re: Re: Re: Já ten zápas viděl

Rozhodčí tlačili Liberec tak,že neodpískali slávii ofsajd aby mohla dát první gól,který právě po neodpískaném ofsajdiu sešívaná sebranka dala.

aarghot

na hokejzive se podivej na reportaz ze zapasu a zastav si to v case 0:14 - jednoznacne je videt ze se o zadny ofsajd nejednalo - potom sem napis OMLUVU

0/0

StAnger

;-D;-D;-D ty jsi fakt úžasnej;-D....Doufám, źe nás rozhodčí dotlaćí k titulu, jako to délají kaźdý rok...uź asi dvanáct let, nebo kolik to je?