Vydarený: Za stavu 6:0 už by lidi hokej nebavil

Bylo to kdo s koho. Jak v úporné hokejové bitvě mezi Českými Budějovicemi a Karlovými Vary přibývaly minuty, bylo zřejmé, že kdo dá první gól, zvítězí. Bezbrankový stav ukončila povedená rána obránce René Vydareného. Padla v 51. minutě zápasu. "Byl to úžasný pocit. Z člověka to rázem spadne. Je to hodně emotivní," zářil střelec.

kublaj1

Klubové rozpočty a co řešit v hokeji

Nevím proč se tak rozebírá jak velký rozpočet na sezónu mají jednotlivé kluby? Jsou to stejně jen spekulace a vede to jen k tomu, že hokej už není o umění, ale hlavně o penězích. Místo aby se rozebíraly situace, které mohou opravdu pomoci českému hokeji, řeší se věci, které s pohledným a zajímavým hokejem vůbec nesouvisí. A co by se mělo řešit?

1. Hokejová pravidla musí být jasná, transparentní, dodnes nikdo neví ve spoustě případů co je dovoleno a co ne, např. vyhozený nebo tečovaný puk mimo hrací plochu bránicím hráčem z obranného pásma nebo nádherná Polanského otočka ad.

2. Systém odměňování hráčů za jejich výkony v české extralize, já jsem jednoznačně pro, aby se zveřejnilyplaty hráčů, protože kdyby jsem bral 3x více než dříč, který udělá v sezóně spoustu tvrdé práce, což se určitě nerovná bodům ve statistikách, tak bych šel na pranýř české hokejové veřejnosti, což je správné.

3. Opravdu je nutné uzavírat kurzové sázky hlavně na zápasy play-off? Je to utopie, která hokeji pomůže

0/0
23.3.2008 17:33

kublaj1

10 důvodů proč chodit na hokej

Páni redaktoři, můžete mi říct proč by měl mimopražský divák chodit na hokej? Znáte aspoň pár důvodů? Já ve snaze přitáhnout pražské diváky do Šaška Arény vidím jen špínu v tomto sportu a velký prostor pro manipulaci. A nadávat rozhodčím za jejich výkony, které dělají hokej nezajímavý mě už nebaví. Rozhodčí svými výkony na popud mocnářů jen plní jejich kapsy, kteří mají z naší oblíbené hry "big business". I hokej 6:0 může být zajímavý, pokud je tento stav v polovině první třetiny a je vidět snaha prohrávajícího mužstva. Poslední roky však vidím na mimopražských hráčích jen frustraci z toho co se v českém hokeji děje. Jen tak dál...