Jágr s Drurym byli strůjci výhry Rangers

Využitá přesilová hra z 62. minuty v podání přihrávajícího Jaromíra Jágra a zakončujícího Chrise Druryho stála za vítězstvím hokejistů Rangers nad Pittsburghem. V řádné hrací době se týmy rozešly za smírného stavu 1:1, když New York poslal do vedení Jaromír Jágr a za Penguins srovnal Maxime Talbot.

Re: Jarda

Velmi pěkný zápas, neskutečně rychlej (hlavně začátek druhé třetiny) -  a co se týká Jágra, tak jsem ho já viděl jako nejlepšího hráče - minimálně za NYR, protože Malkin hrál taky moc dobře.  P.S. Crosby zase nic nepředvedl.

0/0
1.4.2008 11:10

polom7300

Re: Re: Jarda

Oba zapasy byly skvele. Rangers hraji hodne do obrany letos, proto Jarda nedava mnoho golu. Ale bohuzel tak se hraje v PO a tak RAngers jsou na to pripraveni. Vidim to letos hoooodne daleko :-) A Prucha ve 4 lajne je daleko vetsi prinois nez Orr. Lets go Rangers. Jarduv gol byla haluz, ale drel cely zapas a byl 100% nejlepsi v Rangers.