Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Prodej Pardubic: Zájemci, složte peníze

V úterý 22. dubna bude účet pardubické radnice v nejlepší kondici za poslední roky. Do toho dne totiž musí složit peníze všichni zájemci o koupi hokejového klubu. O den později zastupitelé rozhodnou, komu a zda-li vůbec HC Moeller město prodá. Je to zvláštní postup: zájemce zaplatí, aniž by měl jistotu, že klub získá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Todd Bertuzzi - vrah cenzorů

Víc než stovku

za ty hudlaře nedám. :-P

0/0
10.4.2008 19:52

Jan Žižka z HK

měli by to prodat do HK

a z haly udělat parkoviště. Nikde se v té vesnici Pce nedá zaparkovat.!!

0/0
10.4.2008 15:59

luka_luka

Re: měli by to prodat do HK

zaparkuj si přímo u haly až se bude hrát liga MECHU, ale před tím si domluv odtah ....;-)

0/0
10.4.2008 19:54

tomvlas

Kvality pana Topolského

Pan podnikatel Topolský se nesmí divit, že se k němu město chvá s nedůvěrou. Před lety se slevou koupil od města objekt (bývalé PKO) na hlavní třídě s tím, že tam vybuduje chybějící hotel. (Proto lplatil pouze cca 5 a ne 15 miliónů tržní hodnoty). Hotel nepostavil, budouvu obratem prodal pojišťovně Kooperativa se ziskem cca 10 miliónů korun.  Chce něco podobného předvést s hokejovým klubem???!

0/0
10.4.2008 14:44

cantare

Re: Kvality pana Topolského

to musel být strašný problém tehdy sepsat tu smlouvu tak, aby něco podobného nemohl udělat, že? viděl bych to, že se o těch 10 mega šábl napůl s tehdejší radnicí, tak jdi plakat tam... :-P

0/0
10.4.2008 17:06

tomvlas

Re: Re: Kvality pana Topolského

chytrej (poznal, kam mířím) ... a hádej, kdo tu smlouvu tehdy na radnici připravoval? (Nápověda - byl do roku 94 náměstkem primátora, dnes sedí na jiném konci náměstí...)

0/0
11.4.2008 9:11

Kardinál Joe Vlk

Topolskýho NE!

Hlavně ať to nedají Topolskému, ten ví o hokeji jak Rath o pokoře.

Dvě hlášky, které mě rozesmály.

1. chci mít z Pce velkoklub, ale né hned, až za tři roky.(podle mě Pce na český poměry už jsou.)

2. Chci vydělávat na odchodech hráčů(zejména mládeže kvůli dotacím města).

Jsem zvědavej, až mu NHL vezme 19 kluka a dostane za něj nějaký 2 mega. Bude rád, když si Rusáci koupí 28 klacka za 5 melounů, si to chlapec popletl s fotbalem. Jinak p. Šmidberský není žádna výhra, za 4 roky ho prodá, u nás se na sportu nedá vydělat, chcete to jednoduše chlapa, který to bude mít pro zábavu, viz. Charouz, Syrovátko, v megalomanii Abramovič...

0/0
10.4.2008 14:41

DTzDK

Proč???

Už jsem si toho všimnul několikrát a nechápu určitou zaujatost redaktora Martina Bibena k hokejovému oddílu v Pardubicích.... . Jeho články proti přestavbě haly, proti  hokeji v pcích atd. mi připadají poněkud přehnané. Hala je přestavěná a myslím, že vcelku dobře, hokejový oddíl patří k nejbohatším v lize, občas i nějaký úspěch přijde :), ale MB neustále píše proti. Proč??? Vím, že je rodák ze Dvora Králové, ale v současnosti dle mých zpráv v Pcích žije, předpokládám (možná mylně), že Pcím i fandí, tak proč ta zloba??? Podle mě je to typické hledání senzace za každou cnu.... . Prostě něco zajímavého se napsat musí, aby se noviny prodávali :(. Takže Martine, až budeš příště psát, trošku nezaujatosti do tvých článků. Pozdrav z DK a až Tě potkám, rád se Tě na to zeptám osobně :).

0/0
10.4.2008 14:32

vavken

Re: Proč???

Autor má samozřejmě pravdu. Tento postup je na hlavu postavený. Chápu, že to třeba nechcou někomu prodat, protože s ním mají špatnou zkušenost. Ale takhle to závání "malou domů" pro majitele (tedy tady zastupitele). Navíc složení celé částky dopředu na účet města je velmi neseriózní způsob. Tak se nedělají "Bidy" ani jinde u nás, ani jinde ve světě. Celý výsledek vypadá tak, že už to někomu slíbili a teď neví jak to udělat. Na metody nehleďme. Myslím, že obyvatelé Pardubic by měli na zastupitele zatlačit a chtít seriózní veřejnou soutěž. Takhle to může skončit všelijak.

0/0
10.4.2008 15:18

LÍK

Re: Proč???

Naprostej souhlas!R^

0/0
11.4.2008 0:25

Najdete na iDNES.cz