Boleslav vyrovnala, Ústí nedovolila ani gól

Hokejisté Ústí nad Labem podlehli v druhém barážovém utkání Mladé Boleslavi 0:3. Stav série je tak vyrovnaný 1:1. Boleslavští skórovali hned ve druhé minutě a hubené vedení udrželi až do závěrečné třetiny, kdy přidali další dva góly. Třetí zápas se hraje v úterý v Mladé Boleslavi.

flajboj82

zápas včera

Ačkoli jsem ústečák, tak musím napsat, že včera Boleslav hrála takticky skvěle. Bránila perfektně a do útoku se hnala jen když to šlo. Zasloužené vítězství. Opět jsem se navíc přesvědčil, že Minář je nejlepší rozhodčí u nás. S přehledem zvládnutý zápas. Parkrát něco nepískl, ale na obě strany stějně. Jediný, co mi vadilo, že někteří fanoušci Boleslavi jsou fakt vypatlaný (nepíšu všichni, byli tam i slušní).

0/0
14.4.2008 9:48

Entwickler

Re: zápas včera

Jojo, ústečáci jsou samozřejmě všichni slušní, že?;-) Co naděláš, blbce najdeš i v Antarktidě a ani se nebudeš muset moc snažit...

Re: Re: Komeťáci

nestraš ....... v Ústí se všechno cpe do hokeje .... primátor je tělocvikář z Varů (a modrý pták)

0/0
14.4.2008 9:21

hokejista_z_ostravy

postup

Ono to je úplně jedno, kdo postoupí. Jeden za 18, druhý za 20-2. Extraligu by mělo hrát max. 12 mužstev nebudeme aspoň svědky takových trapáren jako letos Ústí nebo loni Vsetín.(Y)(Y)(Y)

Re: MB

NO A CO! KOMETA JE MORÁLNÍ VÍTĚZ! UŽ SE DÁVNO VÍ, ŽE ZA VŠÍM V BOLESLAVI HLEDEJ ŠINDELA A ŠKODOVKU. KDYBY NEDĚLALI TAKOVÉ ZÁKULISNÍ HNUSOTY, TAK VÁS UŽ VYŘADIL V 1.KOLE HAVL. BROD!! ;-€

0/0
14.4.2008 11:58

KáEm

Re: Re: MB

Jo, ale muselo by se hrát alespoň 10 zápasů a výhry Boleslavi by se nepočítaly,co?