Hokejového mistra určí až sedmý zápas

Hokejové finále dospělo až k sedmému rozhodujícímu zápasu. Karlovy Vary totiž odvrátily slávistický mečbol, v domácím prostředí vyhrály 4:1 a vyrovnaly stav napínavé série na 3:3. Pražané se dlouho tlačili před branku, ale za stavu 2:1 je srazila Mudrochova nekompromisní rána od modré ze 47. minuty.

zero_0

Vyprodáno

7. zápas PO: vyprodáno...Uz v 5.00 nechteli dat listek..Jak je toto mozne..Vypustili vsech 17tis. listku najednou?

0/0
15.4.2008 11:04

StAnger

Re: Vyprodáno

Prdávat se zaćlo v 1,30 a do prodeje šlo míň lístků ,je to pŕece jen nejsledovanější zápas sezony, takže sponzoři,přátelé sponzorů,  manželky, přátelé...atd,,atd,atd:-/

0/0
15.4.2008 11:25

Meescha

Budo to hrozně těžké

Mám obavu, že Slavia má trochu víc sil, bylo to znát už koncem první třetiny, takže teď nezbývá, než to zkusit na krev...navíc by se mohla rozehrát první pětka, která je ve finále marná, Venca Skuhravý by nějaký gól potřeboval vstřelit. No nic, lístky mám (bohužel opět nahoře), v pohodě překřičím mlčící slávisty kolem ;-) a snad uvidím dobrý hokej... Já si chvíli i říkal, že by bylo lepší včera prohrát, protože je velký nápor na nervy.

0/0
15.4.2008 9:27

StAnger

Re: Budo to hrozně těžké

Mě překřičíš, protoŽe já lístky nemám:-/ Než jsem ráno zajistil náležitosti ohledně středy , tak je vyprodáno....Rv Aź teda budou sešívaní pŕebírat ten krásnej pohár, tleskej prosím i za mě...Skuhrávý s Kumstátem jsou už uplně bez šťávy  a to je dobře a Mensator si vybral śtésí na půl sezony dopŕedu, to se nebude opakovat. Vidím dlouhý zápas s velkou sešívanou převahou. 1 : 1 a ve 2. prodloužení rozhodne Klepiš;-)

0/0
15.4.2008 9:33

Meescha

Re: Re: Budo to hrozně těžké

To radši dostat klepec, než prohrát v prodloužení. Pokud dojdeš před O2 Arenu, tak tam lístek na 100% seženeš. Je mi jasné, že nějaká ta tisícovka lístků je v rukou překupníků...

0/0
15.4.2008 9:49

telede

Zaslepení to neuznají

Pravda je že Slávie od prvního prohraného zápasu otočila sérii ve svůj prospěch a od té doby si to kontroluje a i když si to spousta lidí nebude chtít přiznat tak prohraje jen když jí nic nehrozí.Zápasy s Libercem byly předčasné finále a při vší úctě ke KV to byl boj o každý zápas kdežto teď to hraje Slávie stylem přitáhnout-povolit podle potřeby.

Dneska to byl pěkný hokej, ikdyž

se teda taky trochu klonim k názoru, že dalších 5 miliónu z vyprodaného zápasu stojí minimálně za zamyšlení.  A krom toho.....je přece daleko lepší slavit titul doma :-)

0/0
15.4.2008 0:01

Ravanelli

Re: Dneska to byl pěkný hokej, ikdyž

Taky se kluci sešívaný zamysleli, něco z těch 5 mega půjde tradičně  na rozhodčí a třeba to pak s obligátní tlačenkou vyjde.  Tipuji, že Slavia bude hrát min 4 minuty 5 na 3.

0/0
15.4.2008 1:32

zerocola

Re: Re: Dneska to byl pěkný hokej, ikdyž

Postavte se k tomu čelem, zjistěte si sídlo Vašeho nejbližšího krajského nebo okresního svazu ledního hokeje a přihlašte se do kurzu pro nové rozhodčí. Nekritizujte a začněte sám něco aktivně dělat pro zlepšení kádru rozhodčích ledního hokeje v ČR. Rozhodčích je velký nedostatek a určitě Vás přivítají i kdybyste neuměl(a) bruslit, můžete pak vykonávat funkce pomocných rozhodčích. Každá role, které se zhostíte bude určitě platná pro úroveň kteréhokoli utkání. Jenom nadávat umí každý trouba.

0/0
15.4.2008 3:19

popl1

7x

dalsi super hokejova bitva!!!!  tohle finale ma poradnej naboj.Kluci z Plzne,Trince,Znojma...,by si meli brat priklad z Varu.Vbojovnosti je sakra sila!!![>-]

Dnes super!

Byl to nádhernej hokej,nemělo to chybu,je to celkem spravedliví,že se rozhodne až v 7 zápase,Vary bojujou,ale ve středu to bude málo SLAVIA DO TOHO!!!R^

0/0
14.4.2008 23:10

Better red than dead

.

tak ted uz bude mit kostal co delat, aby ten titul ziskal pro spartu....

0/0
14.4.2008 23:06

RodneyXV

Viper1

Jestli Vám můžu poradit, tak s "Viperem1" se nikdo nevybavujte (jak slávističtí, tak varští). On je (asi už) bývalý hokejista, který už asi i trénoval. Jednou jsem si s ním začal psát a považoval jsem ho za slávistu... Ale on to nepochopil a začal slovíčkařit a mlel něco, že v hokeji se vyzná, narozdíl třeba ode mě... ;-)

Blbost

Ja normalne nejsem sprostej,ale ted budu.Jdete uz s tim do prdele,to ze je to dohodnuty.Takovy kecy jsem cetl na diskuzi pote,co se jelo na sedmy zapas do Budejovic.A jak to dopadlo.Slavie taky urcite chtela vyhrat nad Libercem az v sedmem zapase,co?Moc se koukate na Kmotra.

0/0
14.4.2008 22:45

RodneyXV

Re: Blbost

Přesně tak! Mě se to taky nelíbí, ale kdo ví? Možná to opravdu nemyslí ty lidi vážně a jen to tak plácaj... Nebo to vážně myslí, a jsou blbý Rv

0/0
14.4.2008 22:47

transalp96

Re: Blbost

Kdyby byla Slavie o tolik lepsi tak Vary proste smazne.ale je to vyrovnany a to je fakt.Vse ostatni jsou jen spekulace.

0/0
14.4.2008 22:52

Muf007

Re: Re: Blbost

Slavie samozřejmě nebyla a pevně doufám ani nebude lepší. Jen si vemte Libe. Taky by si mohl říct, jednou to Spartě pustíme (na 3:1) a doma jim dáme deku. Vyhrajem před plnou arénou... Blbost! Kdyby Slávie mohla a měla na to, tak je jí jedno kde sebere titul, jestli v kyslíku nebe ve stodole ve varech. Zatím na to nemá a ať to tak zůstane.;-D;-D

Re: Co tam blbnul ten Reznicek

Reznicek me pobavil...A klobouk dolu pred Mickou, jak to ustal v klidu a v rozhovoru jeste Reznicka chvalil:-)

0/0
14.4.2008 22:40

RodneyXV

Re: Re: Co tam blbnul ten Reznicek

fakt je, že jsem se Pepíkovi smál... Micka má určitě respekt k tomu co Řezníček dokázal, přeci jen je mladší. Ale kdyby na mě Pepík taky vlítl, taky bych si to nenechal líbit ;-) Myslim, že to bylo předem rozhodnutý

0/0

osvetitel

Tak jsem vam to tu jeste pred tou serii "gratuloval"

Zese to potahne do sedmi zapasu!Jeste nekdo neveri, ze si kazdy prijde na "sve"?;-D[>-];-)

0/0
14.4.2008 22:37

skeblicka

Re: Tak jsem vam to tu jeste pred tou serii "gratuloval"

tak tak, prece se nebude hrat na 4 zapasy, na sedmi se da vydelat mnohem vic!

0/0

Tomf1

Re: Re: Tak jsem vam to tu jeste pred tou serii "gratuloval"

A hlavně bude Zajíc vícekrát zpestřovat TV hokej :-DR^

0/0

Viper1

Hm

To je sranda, jak si je Slávie vodí ;-D. Je jasné, že z klubového finančního oddělení je jasný příkaz dotáhnout to na 7 zápasů, aby byl zisk ze vstupného. Vary na výhru prostě nemají nárok s tím antihokejem, který předvádí :-©

Re: Hm

Antihokej? O čem to mluvíš? Dneska hrály Vary parádně a zaslouženě vyhrály. Ten tvůj smajlík na konci se hodí pouze k jejich "bééébééééé řečem" Rv

Re: Re: Hm

Ale prosimtebe, neprehanej...Vary hraly paradne? Prvnich deset minut, k cemuz jim jeste pomohly dve presilovky. Jinak klasika, Slavia hrala a zahozovala sance a Vary z minima vytezily maximum.

0/0

nepl

Re: Re: Re: Hm

Ale dej pokoj....zase na Slavii vletěly a ta začala hrát, až když prohrávala. Vary jdou mnohem víc za vítěztsvím, mají parádní pohyb, žádný beton jako kdysi Zlín....

Re: Hm

Největší sranda bude,až si vás Vary povodí ve středu ;-D;-D;-D. Ale co,hlavně že vyděláta na vstupném ;-)

Viper1

Nechápu, nejsem hráčem Slávie ani jí nefandím...

0/0
14.4.2008 22:36

milok

Re: Re: Re: Re: Re: Hm

Proto jsem to opravil a omlouvám se,ne tebe,ani vás ale Slavii...stačí?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hm

Zajímá, poté, co Slávie vyřadila můj Liberec jí titul nepřeju, ale bohužel ho získá, páč nemá důstojného soupeře :-/