Boleslav je krok od postupu do extraligy

Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli čtvrté barážové utkání a jsou jediný krok od postupu do extraligy. Středočeši sice ještě v 51. minutě prohrávali, do konce třetí třetiny ale stihli ještě vyrovnat a díky brance Gombára z 69. minuty dramatického duelu zvítězili. Pátý zápas se hraje v sobotu v Ústí.

juventus

asi tomu nerozumim

muze mi nekdo vysvetlit, jak extraligovy tym, ac skoncil posledni, muze ve vsech krome prvniho zapasu predvadet horsi a slabsi vykon nez ligista? Co ctu, MB byla ve vsech zapasech lepsi na strely, koneckoncu vyhrala? A pritom Boleslav vs Brno ci Shomutov byly vyrovnane, ba souperi byli povetsinou lepsimi tymy? Takze bych si tipnul, ze i Brno ci Chomutov by dali Usti na pr_el? Sakra, hraje Usti fakt tak mizerne, nebo uz je to domluveny a zkratka Boleslav tam postoupi a Usti uz ELH nechce? Proste neverim, ze ten rozdil je tak velky resp, ze vubec muze byt ligista lepsi.8-o

0/0
18.4.2008 11:27

KáEm

Re: asi tomu nerozumim

To tomu asi fakt nerozumíš. Musíš vzít v úvahu, že Ústí celý rok prohrává, takže v rozhodujících chvílích je nervoznější než Bolka, která prohrála za rok 10 zápasů, takže si logicky víc věří. V play-off byla zase logicky nervoznější Bolka, když soupeři skončili v základní části o parník za ní, tak to šli zkusit a občas jim to za použití mírného násilí vycházelo.

0/0
18.4.2008 12:01

dzimak

Re: Re: asi tomu nerozumim

Konečně normální diskuze ;o)

Asi je to tak, ale neřekl bych, že Boleslav předvádí lepší hokej... Ústí je opravdu dost labilní, ale třeba včera po tom jejich prvním gólu, tam bych to viděl, že byl rozdíl mezi ligou a extraligou. Ale dlouho jim to nevydrželo.

Jinak mírné násilí je asi na obou stranách.

LuciIka

nerozumis? dyt je to uplne jasny.. tech nekolik hracu,kteri byli vyhozeni generalnim manazerem Usti, byli podplaceni Boleslavi.. Novak hral loni u nas a neni mozny,aby ted normalne hral tak,jak hraje.. je evidentne podplacenej..

0/0
19.4.2008 10:25

kus_buchty

extra

No koukám, že Bolka to má pěkně pořešený. Už se těším, až několik hráčů z Ústí přestoupí do MB. Viz. fotbalový případ Abrahám a jeho přestup z Lbc. Mladá Boleslav prostě ví, že je potřeba jít tomu štěstíčku trochu naproti.

0/0
18.4.2008 10:31

Vezír

ví někdo do kolika hráčů Ústí

zajel svojí čestností Šindel?Nebude od příští sezóny několik důležitých hráčů  hrát v Bolehlavi???? Šindel a  bolehlavský spolRvRvRvRvRvRvRvRv

0/0
18.4.2008 9:29

KáEm

Re: ví někdo do kolika hráčů Ústí

A které důležité hráče myslíš? Vyšeptalé bývalé "hvězdy" Čalouna a Janků nebo ty dva děravé brankáře co máte k dispozici? Takových rádoby hvězd se před sezonou pracně zbavovali, tak nevím co by s nima dělali teď.:-P

0/0
18.4.2008 10:34

haywire

Woe

Aspoň nebude extraliga stereotypní,tak bude místo Ústí pořád poslední Bolka vedená buzolou Richardem..škoda,že Ústí nemá love..město vzdalo vyhazování peněz oknem?

0/0
18.4.2008 3:01

CougarJohn

Podivnosti

1)Jsem boleslavak.

2)Na hokej jsem chodil uz za casu druhe ligy, videl spoustu podivnych macu, ale dnesek jsem opravdu nepochopil...Do stavu 2:0 pro nas jsem si rikal jestli pan rozhodci je jen spatny, nebo OPRAVDU nevidi?Ovsem to co co bylo po obdrzenem golu na 2:1 byl naprosty obrat situace....do 2:0 $->MB od 2:1->$ UNL.

3) Vi nekdo kolik kilogramu vazi brankova konstrukce?Pripadne cele fyzikalni vlastnosti toho materialu?Protoze nevim nevim jestli rana pukem, az uz jakkoliv rychla, by dokazala vyvolat razovou vlnu tak silnou aby rozvlnila sit....

0/0
18.4.2008 1:27

Han Solo

Ústí se chce zachránit

V dnešním deníku sport je rozhovor s Janem Čalounem asi na půl stranky píše tam že udělají všechno proto aby se Ústí zachránilo že jsou extraligový mužstvo ,že nic nevzdávají atd :-P

nestačím_se_divit

69. minuta prodloužení???

"...a díky brance Gombára v 69. minutě prodloužení zvítězili"... Co to je za nesmysl? Podle této věty se hrál zápas až do 129. minuty??? Rozhodlo se až v 7. dvacetiminutovce??? Vzpamatujte se, "odborníci" a čtěte to po sobě!!!

0/0
17.4.2008 22:08

aven

Re: 69. minuta prodloužení???

omg, takovýhle hnidopiši jsou fakt nejlepší, každý udělá chybu. Co kdybys napsal radši něco "odborného" k hokeji?

0/0
17.4.2008 22:15

Re: Re: 69. minuta prodloužení???

Sportovní novinář takový nesmysl napsat prostě nesmí, mně vadí, když někdo ve své práci chybuje a toto je školácká chyba.

0/0
17.4.2008 22:24

aven

Re: Re: Re: 69. minuta prodloužení???

tak pořád je to ještě lepší než sportovní odborníci na Nově;-Dok mně třeba zase vadí, že si chci přečíst něco k hokeji (hokejové diskuze na Idnes mají oproti fotbalovým jakous takous úroveň) a  první na řadě je příspěvek, který nemá s hokejem nic společného

0/0

No o Nově a jejich výstupech si myslím své, takže vlastně ve srovnání je to tady v poho:-) Já na tento zápas moc reagovat nemůžu, neb jsem ho neviděl; a ani žádnému týmu nestraním; já fandil Brnu, ale tak snad až příští rok.

0/0
17.4.2008 22:55

edrohiam

Rozhodčí Minář

dneska dělal, co mohl, aby Ústí srovnalo sérii. I proto jsem moc rád, že kluci to dneska dokázali vybojovat.

0/0
17.4.2008 22:04

david.ledvinka

Re: Rozhodčí Minář

Jojo, máš pravdu - proto nepotrestal faul na Nováka a Boleslav z protiútoku rozhodla. :-P

0/0
17.4.2008 22:50

nipol

Re: Re: Rozhodčí Minář

Jestli to byl faul i přesto už si nemohl rozhodčí dovolit ,aby v desetiminutovém prodloužení hrálo jedno mužstvo 6 minut v oslabení. Pan mezinárodní rozhodčí se do toho zápasu až moc vložil a nevím co si chtěl dokazovat. V prodloužení se vylučuje jen za vraždu.:-)

0/0
18.4.2008 10:09

flajboj82

Re: Re: Re: Rozhodčí Minář

A kde v pravidlech je to napsaný, že se vylučuje v prodloužení za vraždu??? Podle mě je to jedno, kdy se faul stane. Mělo by se za něj vylučovat na začátku i na konci zápasu. Je mi ale jasný, že tohle se u nás neděje.Rv

0/0
18.4.2008 10:59

nipol

Re: Re: Re: Re: Rozhodčí Minář

Mělo by se to pusuzovat s citem.To, že by se mělo vylučovat za vraždu bylo řečeno obrazně. Mezinárodní rozhodčí si myslí, jak je nad věcí, jak je zkušenej, ale s citem odřídit utkání neumí. Nebo hrál někdo na city:-) Myslím, že pískal ne jednostraně, ale nakloněná rovina pro ústí to byla. Musel být pěkně naštvanej, že mu to nevyšlo.:-)

0/0
18.4.2008 11:19

prasak1

jj, Ústí realisticky zhodnotilo, že než hrát EL takovýmhle

způsobem, tak to radši špičku 1. a za poloviční peníz. Teď ať si to zkusí zase někdo jinej, good luck Bolka ... ;-D;-D;-D

0/0
17.4.2008 22:01

Han Solo

realita

před baráží byly šance vyrovnané ted se ukazuje že Ústí hrubě předcenilo vysledkovy vzestup v pla-out proti mužstvum kterym již o nic nešlo. Boleslav prohrála zatim jen první zapas vinnou nezkušenosti s prolínací soutěží ,dnešní zapas byl zatim nejdramatičtější ,ale pokud Ústí nedokáže využít 4minutovou výhodu je jasne že to soupeř potrestá .Stav je ted 1:3 na zapasy a kdo bude hrát e-ligu příští rok ? To si neodvážím tipnout .:-):-)