Hokejisté dřeli. Ale Rusům znovu podlehli

Dřeli, ale na soupeře nestačili. Naděje na vítězství v turnaji a na druhé místo v Euro Hockey Tour sebrala českým hokejistům úvodní desetiminutovka druhé třetiny. Třikrát v ní inkasovali a z nadějného vedení 1:0 byla rázem dvoubranková ztráta. Ve třetí části sice snížil Jánský, vyrovnat Češi nedokázali.

<>

Poprvé z celýho turnaje jsem se podíval na posledních 10 minut s Rusama - tak tohle má být jakýsi repre jako základ pro MS ? Katastrofa !!! Takový trosky jsem už dlouho neviděl - za posledních 10 min ani jedna vyložená šance a to přes dvě přesilovly ( naprosto uboze zahrané ) na 5 vyložených ruských - rychlostně Rusové převyšovali všechny naše aspoň 2x, české želvy absolutně nestíhaly, natož měly nějaký nápor - klidně bych si vsadil, že kdyby měli všichni Rusové v (Y) vibrátor, porazí nás stejně ....

.

Vem si hadamciku ten svůj želví [>-] cirkus a běž si teda pro tu vysněnou medaili ;-D

.

p.s. - doufám, že příští rok dostanem do skupiny Maďary místo Slováků, aby byla větší šance na postup ......

Re: <>

Hmmmm ty si teda chytrej. Prave ze me se ten zapas dost libil. Nebyt 2 tretiny tak je to vyrovnane. Me se vykon dnesniho zapasu libil. A kdybych mel zhodnotit cely turnaj tak bych dal za 2. Opravdu se mi to libilo a na Ms nasim verim R^

0/0
20.4.2008 18:37

Re: Re: <>

U hrazení nás Rusi převyšovali o třídu, v práci s hokejkou a kombinací skoro naslepo rovněž o třídu - teda podle posledních 10 minut - takže věř si čemu chceš, jak řekl Steven Seagal, než ho odrovnal posledním kopem ;-D

0/0
20.4.2008 18:45

Lord.Kaktus

Re: Re: Re: <>

Videl jsme vsechny 3 zapasy turnaje a v kazdem Cesi hrali dobre. A myslim si ze z MS privezem placku

0/0
20.4.2008 18:48

pakeeto

Re: <>

a co jako? proc by se meli nadrit, kdyz stejne na MS nikdo nepojede, tam jezdi ty z tech horsich tymu v NHL, jestli nekdo hraje na spici v Evrope nic neznamena, turnaj je urcenej pro hvezdy, ktery v NHL skoncej od 17. mista niz