Teď o hokeji nechci vůbec slyšet, prohlásil Vrbata rázně

Přesně tři minuty a 38 vteřin chybělo k tomu, aby se z něj stal národní hrdina. Radim Vrbata parádně proměnil ve třetí třetině čtvrtfinále se švédskem trestné střílení a čeští hokejisté nad Švédskem vedli. Náskok 2:1 ale neudrželi a padli v prodloužení. "Je to neúspěch," říká Radim Vrbata rázně.

osvetitel

na prohru s Ruskem se zapomelo,zese pise j

pouze o zavahani s Beloruskem?Kdyz se nekdo podiva na ten kopnuty gol,ktery byl jasne kopnuty do branky,protoze "puk" spomaloval a cesky hrac ho jasne nohou umyslne postrcil a zrychlil smerem do prazdne branky,tak mohli Cesi klidne prohrat,protoze v te dobe Belorusove vedli.Cesi meli na papire kvalitnejsi hrace nezli Svedove, a proto je meli prevalcovat!

Vrbata je hrac na ktereho je spolehnuti ,kdyz

jede sam na brankare.Pripomina me toho Raichela ,nebo jak se jmenoval.

0/0
17.5.2008 14:47

TarasBulba

Vrbata dobrej

Lajna s Hanzalem a Fleischmannem se mi z našich líbila nejvíc.

0/0
17.5.2008 12:13

wenous

Re: Vrbata dobrej

Jj pravda ale co z toho kdyz ji kvuli prichodum Plekance a Hlinky Hadamczik rozbil.

Re: Re: Re: Vrbata dobrej

Nesouhlas. I tak se daly točit tři super vyrovnané útoky a čtvrtá slabší řada by hol měla času méně. Jenomže šišla je zvyklej hrát na dvě lajny, takže se nelze divit.