Finálové drama v NHL pokračuje. Sýkora udržel Pittsburgh ve hře

Český útočník Petr Sýkora se ve 110. minutě pátého pokračování finálové série NHL blýskl vítěznou brankou, která udržela hokejisty Pittsburghu ve hře o slavný Stanley Cup. I přes porážku 3:4 z prodloužení je však stále blíže slavné trofeji Detroit, který vede v sérii 3:2 na zápasy.

zorn

tyhle cesky kecy

o kanadskejch rozhodcich ty mne vzdycky dojimaj. Skvelej zapas a rozhodci na tom meli velkej podil. Staci se podivat na mistrovstvi sveta, kde je casto videt jak rozhodci dovedou zabit zapas.

0/0
3.6.2008 13:48

Hajens

Ja

mam Slovaky rad, ale i tak me zarazi, ze si tady pripadam jak na slovenskym serveru...

Detroit mačkal Pens jako citrón...

... nebýt nebývalé přízně rozhodčích :-/, tak už je GAME OVER.... Holt, to si vedení NHL nemůže dovolit.... Rv

0/0
3.6.2008 9:54

forhend

Nevím proč

se hrají prodloužení do konce. Dyť se na to nedalo dívat. Chaotický hokej s neustálým vyhazováním...:-/

-----

LETS GO RED WINGS!!!!!! STANLEY CUP SE OPET VRATI TAM KDE PATRI --- DO HOCKEY TOWN.....!LETS GO RED WINGS

hviezdy zapasu

Sykora druha hviezda zapasu ? Nemyslim si to vobec. Urcite by som nasiel hracov z lepsim vykonom. Ale asi niekedy staci jedna dolezita strela a ste hviezda.

0/0
3.6.2008 8:01

Korek

Re: hviezdy zapasu

on se hokej hraje předevčším na góly a vítězný gól ve 3. OT z každého udělá hned hvězdu

Re: hossa

A k Hossovi. Asi málokdo mu to vysloveně nepřeje, zaslouží si úspěch a je jasné, že pro kupu slovenských lidí je to takový světlobod po nepovedeném MS, takže jedině držet palce R^. Ovšem, aby jsme byli subjektivní - kromě formy mu do karet hraje velmi zařazení s Crosbym - není totiž jen tak od věci si uvědomit, že Crosbyho při přechodu ze středního pásma vždy stínují minimálně tři hráči soupeře.

Re: Re: Re: hossa

No jak se to vezme, úplný nesmysl to není, protože absolutní objektivita asi není dost dobře možná, takže jakýkoliv pohled na věc dané osoby je vždy subjektivní. Tak si vyber ;-)

0/0
3.6.2008 9:37

racek78

lets go pens

prosim ta co tu zase spominas presilovky vycucane z prstu...co sa trasies ze to Detroit proste nezvladol...v melon arene je sanca seriu vyrovnat a v sobotu nech vyhra lepsie muzstvo alr dufam ze to budu nakoniec PENS

nerikam ze nehrali dobre.. z tucnaku hral hodne dobre fleury a i hossa

detroit tlacil neuveritelne.. ze zacatku mel navrch PIT ale pak se to otocilo a PIT se  nezmohli skoro na nic - skoda ze nedali goly

0/0
3.6.2008 7:19

flames828

Re: Re: lets go pens

Ee, sic fanda Detroitu, tak s tímdle nesouhlasím. Ty fauly tam byly, akorát u druhého interference to bylo teda negapřísné na to, že bylo prodloužení. Ale vyloučení Pit taky nebylo nezbytně nutné. Jinak k průběhu - kdyby DRW nevstoupili tak nervozně do utkání, nebylo o čem se bavit, individuálně i jako celek byli o malý krok před Pens. Těm zápas vychytal Fleury, ani ne tak v prodloužení, jako spíš hlavně v polovině třetí části, kdy to bylo hodně jednostranné a Det mohl odskočit na rozdíl minimálně dvou branek. Místo toho předal v poslední pětiminutovce třetí části iniciativu Pens, což se ukázalo jako rozhodující. Pokud byl Pitsburgh v něčem lepší, tak je to brankář a dnes taky asi v psychice, kdy předvedli motivačně nepoměrně lepší partii.

0/0
3.6.2008 7:32

Signa

Re: Re: Re: lets go pens

Jestli ten první "faul" Datsyuka v šesté minutě byl nedovolený zákrok, tak by ti někdo měl vysvětlit jak se hraje lední hokej a jaké má pravidla. Rozhodčímu se prostě hodilo, že Staal spadnul. Byl to Fleuryho zápas, jinak byl výkon tučňáků opět poloviční, jako ve všech předchozích zápasech finále. Myslím, že třikrát po sobě tolik štěstí mít nebudou. Jen díky rozhodčím se série zbytečně protahuje. SC patří Detroitu!

Let's Go Red Wings!

0/0
3.6.2008 8:21

flames828

Re: Re: Re: Re: lets go pens

Stejně tak by se dalo polemizovat o vyloučení Pit v prodloužení. Takový je metr, nikomu se nic nepřipískávalo.

0/0
3.6.2008 8:41

Re: Re: Re: Re: Re: lets go pens

Asi takhle - kdyby se pískal stejný metr, šel by sedět  ROBERTS z Pit za BOARDING..... poté by tak vůbec nedošlo k vyloučení HUDLERA.... :-/

Kdyby Pens rozhodčí nedávali zdarma přesilovky, tak si ani nemají čas oddychnout.... Rv

Nejlepší bylo ve třetí třetině, jak u skóre a času několikrát psali, že se hraje V PLNÉM POČTU....protože na ledě hra 5-5 vypadala jako drtivá přesilovka Detroitu ;-D

0/0
3.6.2008 12:16

Deathwing

Hudler

Dobrý zápas nevíte akorát za co byl vyloučenej Hudler prý tam žadná krev nebyla a ani se ho nedotkl podle některých....Těžko říct když to pak už pořádně neopakovali na NASN ten záběr

Re: Hudler

krev tam byla, ale to se ten pittsburgský panáček říznul při holení strniště :-©

0/0

t0taldave

nadpis příspěvku

hokej moc hezkej, obzvlaste 3. tretina a OT1

flury, wau

58-32 prestrilet :)

jen si mohli rozhodci odpustit ty 3 vylouceni DET, ktery si zas vycucali z prstu

0/0
3.6.2008 7:10

Signa

Re: nadpis příspěvku

Přesně tak! Jediný kdo kromě Crosbyho a Malkina finále zatím nezvládá jsou sudí. Tolik vymyšlených faulů Detroitu a nepískané fauly některých rádoby hvězd tučňáků se nevidí snad ani v naší lize. Bohužel je to jako každý rok ve finále. Sudí připískavají slabšímu týmu, aby se mohlo finále zdramatizovat a hrálo se co nejvíc utkání. Bez pomoci sudích by série byla dávno skončená 4:0 pro Detroit. Tučňáci na to nemají, jsou to lemry a je úplně jedno jestli Detroit získá SC v pátém, nebo sedmém zápase... Let's Go Red Wings!