Zlín porazil vicemistra, vítězství zařídil Balaštík

Díky dvěma gólům Jaroslava Balaštíka si hokejisté Zlína připsali první body v extraligovém ročníku. V domácím prostředí porazili v předehrávce 2. kola celek Karlových Varů 2:0 a získali cenný skalp úřadujícího vicemistra.

Meescha

Paleček asi zešílel

S tím, co včera Vary od druhé třetiny předváděly, nemohl být spokojený žádný fanda, ale jemu to stačí...:-©. Venera Zlín dobře připravil a úplně vymazal hráče Energie, je to pan trenér (o Palečkovi začínám pochybovat). Snad se hra zlepší, protože s tímto nedojdeme ani do play-off, hráči o sobě neví, do útočné třetiny se sice dostanou, ale tím to pro ně končí, ještě teď jsem naštvaný...;-O

0/0
12.9.2008 10:49

coyotte

Re: Paleček asi zešílel

Souhlas, Venera nejslabší tým ELH připravil dokonale. A ty přesilovky, to snad ani nemysleli Energetici vážně...Rv

0/0
12.9.2008 11:59

megapája

...

hezky pěkněR^, ještěže jsem na ten hokej nakonec nejel, jinak by beztak kluci zlínskýV prohráli.  ;-D

Paleček ven!

Tak trapný a slabý Zlín snad už nezažijeme!

0/0
11.9.2008 19:37

aidy

Re: Paleček ven!

trapný a slabý? z toho mi vychází, že KV musí být ještě trapnější a slabší, když ani na trapný a slabý zlín nestačí. ;-D;-D;-D  "vicemistři" už se vezou ;-D

Re: Re: Re: Paleček ven!

chudáci pardubky, jak k tomu přijdou když jsou ještě ubožejší a slabší než zlín a slaboučké karlovy vary... :-P

zlinacek

No to víš, slabý a trapný Zlín porazil vícemistry z ruských KV ;-D  !!!

0/0
12.9.2008 7:56

otrenuba

Na výkřiky Paleček ven je brzy, ale byla to včera selanka, oba týmy hrály strašně, Zlín, myslím, přeci jen ještě o trochu hůř než Vary, ale přesto zaslouženě vyhrál. Našel střelce a měl lepšího brankáře.