Slavia udržela vedení v tabulce. Sparta po dvou letech vyhrála v Kladně

Šlágr 7. kola extraligy přinesl výhru hokejistů Sparty na ledě Kladna. Slavia si díky přesvědčivému vítězství 6:2 nad Zlínem udržela vedení v extraligové tabulce a zůstává jediným neporaženým týmem v soutěži.

Ravanelli

Že by se rýsoval finálový soupeř pro Spartu ?!

Říkám si, kdo z toho stáda nakonec vystupí, aby prohrál ve finále se Spartou ?   Liberec a KV letos na špici nemají a  skončí ve čtvrtfinále,  Budějky na to budou asi podobně a budou rády za semi, Plzeň celou sezonu nevydrží a primitivní  bumprásky Slavie tlačí akorát rozhodčí,

takže by mohlo být klidně finále Sparta - Vítkovice, sice by to bylo jen na 4 zápasy, ale vcelku i zajímavý. Když už tam na ostravsku nemají pořádný fotbalisty, tak ať jim udělají druhým místem trochu radosti alespoň hokejisti.  Přeci jenom žít na okraji Evropy je krušné a je třeba  rány osudu zahojit alespoń dílčím úspěchem, nebo tam vstanou noví Topolánkové a bude s náma Amen Rv

0/0
24.9.2008 11:34

Rinat_Dasajev

Re: Že by se rýsoval finálový soupeř pro Spartu ?!

inhotep1

S Třincem to letos vypadá hodně špatně. Když nejsou schopni porazit doma ani sr*če z MB, tak je to na pováženou. Pod Stavjaňou se povážlivě kýve židle a pokud Třinec nezabere, nevím, nevím, jestli hrozba baráže neudělá své...Rv

0/0
24.9.2008 7:16

franzzie

ALOIS

Spousta lidí na něj nadávala, že neumí koučovat, neumí vybrat brankáře atd. Jsou třetí, hrají dobře a chytá junior:-)

Re: Re: Mistr

Normálně bych řekl: Chovejte se jako doma, ale teď spíš řeknu: NECHOVEJTE SE JAKO DOMA, jste ve městě !

0/0
24.9.2008 7:45

Kocek

Re: Mistr

Hlavně excelují slavia intellectuals, přišlo jich neuvěřitelné množství, 3500 R^;-D;-D;-D žebrotaRv

0/0
24.9.2008 7:42

zajicpetr

Redakce, dejte do pořádku tabulku za článkem. Původně jsem chtěl napsat Vážená redakce ...

0/0
23.9.2008 22:26

slamitch

Re: Tabulka

taky to nějak nechapu, plzen 6 vyher, 18 bodu, slavie 6 vyher (18 bodu) plus vyhra v prodlouzeni (2 Body), 20?? ale v dohranu to bylo stejne... nebo se pletu?

0/0
23.9.2008 23:35

Re: Re: Tabulka

Slavie - 5 výher normál, 2 v prodloužení, klikni si ta nu tu dvojku v té tabulce, tam to máš.

0/0
24.9.2008 7:38

sobak

o2aréna a pan rozhodčí

tak už vím proč si ostatní týmy stěžují na zářez na slavii, třetí gól červenky po sekeře před brankou biegla na bránícího hráče, který chtěl odpálit puk, pátý gól po faulu na modré čáře,  faul předtím za nedovolené bránění, zlínský hráč stal na místě u mantinelu jak sloup, nepustil tělem slávistu, podle rozhodčího faul, přesilovka v 8 minutě do tří za příliš mnoho hráčů na ledě přitom hráč už se nezapojoval do hry a byl půl metru od střídačky, to samé ve 12 minutě při akci zlína, se hráč odcházející na střídačku zapojil do bránění a naskakující taktéž, samozdřejmě nepotrestané a to čárový stál metr od toho, prostě zářez jak prase, taky venera po třetím gólu stáhl na nějaké tři minuty svůj tým a odmítl hrát, rozhodčí mu chtěl dát trest pro hráčskou lavici, biegl s venerou mu měli sto chutí vrazit, po zápase taky radovan počatoval rozhodčího nemilými poznámkami a nebýt spoluhráčů tak se i s nimi popral, razhodčí se bál jít na střídačku dokud celý zlínský tým neodešel do kabin

Re: Re: o2aréna a pan rozhodčí

hm uvidíme po pátku, tipuju to tak jak my, po první třetině 1.2, pak na pokyn přezvákavce co první třetinu labiloval s nervama změna taktiky pro rozhodčí a změna na konci druhé třetiny 3.2, na konci 6:3, možná i pan bednář dá trestné střílení po nahraném faulu črvenky nebo někoho podobného, bych tam ani nejezdil, je to zbytečné vyhození prachů za výjezd jak mužstva tak fanoušků a říkají to všichni co už tak hráli, doteď jsem tomu nevěřil, tak po pátku

Fandor80

HC SLAVIA PRAHA MISTR LIGY 2007/2008 + účatník LIGY MISTRŮ 2008/2009!!!!!!!!!! R^

Kocek

Sice máš pravdu, že slávistům sudí hodně pomáhaj, viz. závěr derby a nepískaný fauly na Výbornýho, ale zrovna vás teda nelituju.. Vám to patří

0/0
24.9.2008 7:44

jirmisan

že zrovinka tady budeš oplakávat derby jsem nečekal ale spíš si myslim žes chtěl někoho jen nasrath

tyjo

vítězství B..party u nás ted auž dlouho nepamatuju. Ale tak jestli dřív platilo se všema prohrajem jen Spartu ztrapníme, tak letos by to při opačnym stavu mohlo být zajímavé :)