Plzeň zůstává doma neporažená. Slavia uhájila čelo tabulky

Ani v 10. kole extraligy nenašli hokejisté Plzně doma přemožitele. Kladenské porazili 3:2. Kladno se po úspěšném vstupu do sezony propadá, prohrálo již popáté za sebou. Vedení v tabulce uhájila Slavia, které k výhře 3:2 nad Libercem dopomohla až sedmá série nájezdů.

honzikrezac

Neni nad to byt novinarem:-(

V 16. minutě třinecký Sekeráš v přesilovce vyrovnal a od té doby dobývaly Karlovy Vary obranné pásmo hostů marně. Když se to sedm minut před koncem povedlo Matějovskému, zdálo se být rozhodnuto.

Matejovsky v KVA? Asi mi neco uniklo, ze? Kdyz tomu tak je, napiste prosim rok a za koho prisel ci jakou podepsal smlouvu. At koukam jak koukam, Matejovsky na KVA soupisce neni.;-€;-€

0/0
1.10.2008 11:18

doomer.fox

Vítkovice konečně zase dělají fanouškům radost...

Musím se přiznat, že jakmile jsem se dočetl, že na lavičku Vítkovic nastupuje Had, věděl jsem, že bude letos bedna... ;) Lojza nikdy nebyl repre trenér, ale pro klub je nenahraditelný...

Tak jen ať vám to kluci šlape, už se těším, až budete hrát v Praze, abych na vás zase jednou mohl naživo...

Vítek!!! R^

0/0
1.10.2008 0:54

Dannyboy

Re: Vítkovice konečně zase dělají fanouškům radost...

A kde sou ty fanoušci??? 8-o

0/0
1.10.2008 1:53

vavken

Re: Re: Vítkovice konečně zase dělají fanouškům radost...

Myslíš Ti fanoušci ? ;-D

0/0
1.10.2008 8:55

majklos

S Hadamczikem je to letos minimálně semifinále...

0/0
1.10.2008 9:42

zavlekov

Litvajs

Jen tak dal kluci, a jeste pridejte , at to nemusite vzdy dohanet na posledni chvili.4:0 po 2.trtinach at je klid

0/0
30.9.2008 22:28

Rimi8

Chezicka nam stoupa, tak jen vydrzet. :)))

0/0
30.9.2008 22:00

MapleLeafs15

plzen

Plzen dala tri neregulerni branky...ten rozhodci co to dneska piskal at se de (Y)

0/0
30.9.2008 21:29

Dannyboy

Re: plzen

Za to jak si vás tam škodovácí vodili jako malý kluky ve druhý třetině, tak snad nemyslíš, že by za to měly bejt nějaký body??? ;-D