Diskuze

Zlín předvedl famózní obrat, ve šlágru kola uspěla Slavia

Neskutečný kolaps předvedli ve 14. kole extraligy hokejisté Plzně. Ve Zlíně vedli už 3:0 a zdálo se, že sebevědomě kráčejí za vítězstvím. Jenže pak domácím povolili během tří a půl minut třikrát skórovat a odjíždějí domů bez bodu.
RH

Lofoten

13. 10. 2008 8:24
Obrat

Podobně šílenej obrat byl i v 1. hokejové lize, kde Havířov vedl 5:1 a  nakonec 6:8 s Chrudimí.....8-o:-P

Konecne!!!

Se Teslicka splha presne tam, kam patri!!!

Hmmm,

s nulou to snad Boleslav ještě nezahrála - No chlapci, rychle z té hrušky dolů, doufám ...... už v Třinci to bylo půl zápasu zachrápané .....pak tak tak bod .... Po slušném výkonu doma se Spartou nosy nahoru, co ?..... Tudy ne....

Jinak Vary koukám letos klasika - další prosrraný zápas, který měli rozehraný na výhru. Co Šlégr - nenastupuje v oranžovém dresu se šálou u krku ??? Gumo nech se zavčas vymrazit v polariu, sakra !!!! :-P;-€

Trestny strileni?

Trestny strileni za zdrzovani hry? To jako fakt?

0 0
možnosti

Jetojedno

12. 10. 2008 21:44
Re: Trestny strileni?

Přesněji řečeno za úmyslné zalehnutí puku v brankovišti obráncem Varů. Pravidla to určitě umožňují,takto to rozhodnout. Na zápase jsem byl a myslím,že to rozhodl správně.

Re: TEEEEEEEEESSSSSSSSSSSLLLLLLLLAAAAAAA

To je bodová šňůra jako pes! :-) Jen až přijde krize, chce ji to nějak rychle zvládnout :-) Každopádně ta třetí třetina musela bejt hustá :-)

Po tom, co předvedli v posledních dvou zápasech si ten tým zaslouží plnej dům!!! R^R^