Kometa Brno vyhrála i „špatný“ zápas a vede první ligu

Žádný supervýkon, žádná pastva pro oči. "Hráli jsme špatný zápas," přiznal útočník Komety Tomáš Klimt. Přesto brněnští hokejisté v sobotu ošemetný duel v Mostě vyhráli 4:2.

Empire_

Snad ne na dlouho

Sezona je dlouha vysloužilcům v Kometě dojde dechR^..Kometa není tak silná jak Ústi, Chomutov..nevěřím že by se na prvním místě udržela nějak dlouho.

0/0
4.11.2008 13:28

Duck Egg

To už bude Krůtil...

...psát i o zápasech, o kterých by měli všichni v Brně raději mlčet? Prej "nepodržel nás rozhodčí". Cha! Komeťáci mohli bejt rádi, že neodjeli s ostudou, jedenáct minut třetí třetiny je Baník Most vůbec nepustil ze třetiny, nemít výborného Hyláka, dostali tak tři kousky navrch. ;-D

0/0
4.11.2008 8:26

pan otaznik

Re: To už bude Krůtil...

Ještě že brankář patří také do týmu. Ale o tom, že Brno mělo cca 4 samostatné nájezdy, ze kterých se pravidelně skoruje o tom se nezmíníš. Most prohrál zaslouženě, bylo načase, už zvedal nos nahoru...