Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Zlín nemám rád, přiznává plzeňský útočník Adamský

Přijede Zlín, těšte se na kousky Martina Adamského! Možná můžete být klidnější, když píchnete do vosího hnízda, než pokud se náhodou ocitnete dnes večer na ledě ČEZ Areny blízko plzeňského útočníka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jerry8

PAKO ADAMSKÝ

Chudák, podprůměrný útočník.(Y)

0/0
28.11.2008 16:05

Petaron

Ach můj Bože...

...to je ale debílek! Nejen, že on sám hrát hokej neumí a tento mindrák si léčí tím, že naráží ze zadu na mantinel o hlavu menšího protihráče, ale navíc je to i on, kdo rád skočí po menším zákroku plavmo. A Zlín nemá rád proto, protože když hrál za Vsetín, tak se několikrát pokoušel přejít do Zlína. Jenže od tud jej vždycky vyhnali a věděli proč! ;-D

0/0
28.11.2008 13:21

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

Hm, nemám pocit, že k tomu, aby se takhle člověk vyjadřoval k těm vašim parodiím na hokejisty, potřebuje být debílkem, jak říkáš. Faktem je, že Zlín nemá rád v lize nikdo. A pravděpodobně to má co dělat s tím, že vaše mužstvo ze značné části tvoří podvodníci a zákeřní zbabělci a že vaši fanoušci jsou upištěné hysterky, které v každém kole ovlivňují rozhodčí takovým způsobem, že Zlín si pak může budovat svou pověst vynikajícího mužstva na domácím ledě, zatímco když vyjeded ven, není schopen ufilmovat bod ani v Boleslavi. 

A tím se dostávám k faktu č. 2: To, že zatím nejste v pásmu sestupu, je dáno pouze tím, že ani vaši hokejisté, ani vaši fanoušci nemají ani špetku sebeúcty;-D

Nevím, co je to s tím vaším městem: UH, Vsetín, Přerov, Olomouc ... všechno skvělá města, jenom ten Zlín zůstává věčně tuhým produktem metabolické přeměny.

0/0
28.11.2008 13:38

Kire

Re: Ach můj Bože...

;-DR^ pobavil jsi, byť nikoliv silou myšlenky. Naštěstí máme v dnešní relativně demokRathické době právo nejen na vyslovení názoru, ale i na svobodné blouznění. Až se uzdravíš, začni třeba cestovat, vždyť ta naše Morava, je přece krásná zem a Čechy krásné, Čechy mé. Přeji hlavně pevné zdraví.

0/0
28.11.2008 14:02

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

Nevím, jestli má cenu od tebe chtít něco k věci, ale co přesně bys v mém příspěvku nazval blouzněním??? Co v něm není pravda???

Jinak cestujeme, hodně, a líbí se nám to R^ Čechy i Morava i Slezsko.

0/0
28.11.2008 14:09

Kire

Re: Ach můj Bože...

Těžko mohu mít něco k věci, když žádnou konkrétnost jsi neuvedl. Jen samé generalizování. Namátkou: parodie na hokejisty (kdo a proč parodie?), faktem je, že je nikdo v lize nemá rád (relevantní důkaz? nebo jen domněnka?),  mužstvo ze značné části (jak konkrétně značné?) tvoří zákeřní zbabělci a podvodníci (i když tuším, kdo by mohl být poctěn titulem, uveď to konkrétně). Jak jsi dospěl k faktu č. 2? Tuším vůbec význam slova fakt? Já ti neupírám právo na názor, ať je jakýkoliv, ale chceš-li o něm polemizovat, měl bys být konkrétní. A abych ti odpověděl, tvůj původní elaborát jako celek, právě kvůli směsici všeobecných nekonkrétních rádoby všeříkajících subjektivních pocitů, které však vydáváš za fakta a pravdu, považuji za blud, kecy, žvásty.

Je totiž rozdíl napsat Murín je podle mě podvodník, Balaštík zákeřný, Leška simulant, Hamrlík tlustý apod. a je rozdíl začít shrnutím "značné části" mužstva pod všechny uvedené přídomky, pak do toho pytle přidat fanoušky a nakonec celé město.

0/0
28.11.2008 15:00

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

Ale vždyť tady nejsme v laboratoři, abych musel pro každý svůj kyd snášet exaktní důkazy.

Proč ti vůbec nestačí ty empirické. Kdybych měl peněz na rozdáváním, pověřím sofres factum bleskovým reprezentativném průzkumem... ale takhle...jen mít oči k vidění a uši k slyšení.

Hokej je jeden z nejtvrdších sportů, lebka na lebku, oko za oko. Jsi-li napaden, bráníš se protiútokem, pokud můžeš vstát ... a často i když vstát nemůžeš. A teď mi řekmi, kolikrát si viděl lešku, nebo dokonce balaštíka, kterej je kus chlapa zbaběle utíkat z místa činu, na kterém před chviliškou někoho bezdůvodně natáhnul hokejkou. To je přece něco v hokeji naprosto nepřípustného! je to parodie na hokej.

0/0
28.11.2008 15:41

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

?Část 2

Murín je skutečně podvodník, a to zákeřný, Leška je zákeřný simulat a tedy i podvodník, totéž platí i pro Balaštíka, Hamrlíka bych nechal stranou. (A takových hokejistů jste tam měli v těch vašich úspěšných sezoných, kterými se neustále oháníte, habaděj - Kristek, Erat, kristova noho, ani nevzpomínat.) Zajímavé je, že se zlínštinou nakazí i hokejisti přicházející ze vcelku sympatických klubů (viz výprask zbabělce Kohlera v Boleslavi minulé kolo).

0/0
28.11.2008 15:47

Kire

Re: Ach můj Bože...

Murín podváděl - to je fakt. Málek podváděl - to je taky fakt. Nechápu však rozdíl mezi podvodníkem a zákeřným podvodníkem. Leška simuloval a často - to je fakt. Poslední 3 sezóny nesimuluje - to je taky fakt, ale nehodí se do konceptu. Nevím však, co si mám představit pod "zákeřným simulováním".8-o A jaké jiné druhy podvodníků a simulantů rozlišuješ?

0/0
28.11.2008 16:10

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

a část 3:

Co se diváků týče, jaký lepší empirický důkaz bys chtěl než konstantní hysterické ječení těch kraksen v posledním domácím zápase se Spartou (o házení flašek na led nemluvě, to jste se propadli asi o deset let v čase nazpět) ?8-o 

Předpokládám, že 5 tisíc paštikářů v aréně už představuje určitý representativní vzorek města, které může mít sakum prásk 80,000, no ne? 

Já netvrdím, že ty sám jseš jedna z těch zoufalých duší chodících si na stadion zaješek jako hysterka na splav a snad i ukápnout nějaku tu slzu a chápu, že je těžký, posílat do hajzlu své sousedy, ale mně se divit snad nemůžeš.

Zdar 

0/0
28.11.2008 15:51

Kire

Re: Ach můj Bože...

Konstantní nesouhlas s výroky rozhodčího byl od 2. třetiny. Toto se děje na všech stadionech v lize, kde aspoň někdo fandí. Ty z toho ale děláš, že ve ZLN je to hlavní důvod získávání bodů. Btw. v tomhle zápase bylo vyloučeno 9 ZLN proti 5 SPA.

Bordel na led létal dost, bylo to však poprvé v této sezóně. Neomlouvám to, ani si ale nedělám iluze, že na žádném jiném stadionu se to aspoň občas nestává. Navíc to tam nahází několik jedinců z těch "5 tisíc paštikárů". Pokud to považuješ za "empirický důkaz" a "representativní vzorek města", pak mohu směle prohlásit, že Plzeň je městem kriminálníků - reprezentativní vzorek najdeš na Borech.;-D Jestli ti to připadá směšné, pak jsi to konečně pochopil správně.

0/0
28.11.2008 16:20

Laraff

Re: Ach můj Bože...

Ze s nim vubec diskutujes, jen ho bavi prudit a prudit. Ale jinak hezke pocteni a souhlasim s tebou naprosto!R^

0/0
28.11.2008 16:34

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

"konstantní nesouhlas" :)  No to je přesné. Kdykoli sebou nějaký ten paštikář švihne teatrálně na led, okamžitě začne stádo v ochozech pištět jako celý velkokapacitní vepřín (kterým ta vaše aréna ve skutečnosti je, takže se vlastně nic nenormálního neděje).

Že Zlíňáků bylo vyloučeno víc než sparťanů je důvod, abyste se chovali jako prasata nebo hysterky  před nástupem periody???? Sparta má mnohem šikovnější a bruslařsky zdatnější hokejisty než vy, tak holt nic jiného než faulovat nezbývá. Namítat, že na ostatní stadionech se totéž děje taky je v době, kdy každý může zápasy sledovat na netu dost velká blbost. Takže tvými slovy? Kde jinde se to děje??? Kde je důkaz??? Nejedná se náhodou o jeden s tvých keců?

Trvám na tom, že nikde není tupější obecenstvo než¨ve zlíně. Důkaz: viz tv.hokej.cz.

LEŽka už 3 roky nesimuluje??? Tě bůh! A taky už pět let čůrá ve stoje, že jo?Je to simulant a zároveň je zákeřný (když zrova nesimuluje). Fakt, že musím vysvětlovat i tohle, mluví sám za sebe

0/0
28.11.2008 18:17

Tobias_Sammet

Re: Ach můj Bože...

nazdar pane Adamský, vám už zapojili internet? :-)) ty brďo, hlavně Přerov je naprosto úžasné město, tam by chtěl žít každý - hlavně kolem hlavního nádraží :-) plzeňská trubko, zalez do nory a neotravuj. Nám je nějaký nýmand Adamský úplně ukradený, ať se radši stará o svůj superklub, který dodnes vzpomíná na jeden postup v play-off jako na životní maximum - pak jsme ten "zázrak" sfoukli jako svíčku. Pac a pusu, ty nulo

0/0
28.11.2008 14:21

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

Ae to jsou mi silný řečičky od člena fan klubu, který kam přijede, tam dostane přes držku;-D.

S Plzní nemám co dočinění a nýmand Adamský nezajímá ani mě. Dlužno dodat, že ten jejich fanouškovskej ansámbl je pěkný vobludárium.;-D

Aby člověk viděl, co jste za sebranku, nemusí být pochopitelně Plzeňák. Vy jste totiž podváděli, prasili a posléze zdrhali zbaběle z boje (a nezřídka i dostali pár facek) prakticky na všech světových stranách a všude po Čechách, Moravě i Slezsku (a kdyby se nerozpadla federace, tak na Slovensku tiež).

0/0
28.11.2008 14:31

Petaron

Re: Ach můj Bože...

Skvěle nás tu ( hlavně mne ) bavíš! Pokračuj, již jsem se tak dlouho nezasmál! :-)

0/0
28.11.2008 15:15

Rybařící Kocour

Re: Ach můj Bože...

No, když se dokážete smát sami sobě, tak sláva, vidím v tom určitou tendenci správným směrem.

Nemusíš mít strach, že se omezím jenom na několik příspěvků zde. Jsem už holt držka nevymáchaná  a povaha konfliktní, a pokoj si nedám a nedám a nedám, i když mi to setsakra komplikuje život (samozřejmě ne rovna to žvanění na internetu).

0/0
28.11.2008 15:31

Jary5

Typický loser

Jako nezaujatý fanoušek musím říct, že pan Adamský má menší mindrák. Napadá tu lidi, co něco v našem hokeji dokázali - vyhráli titul, kanadské bodování, krále střelců, zahráli si v repre. On nedokázal nic, je to podprůměrný ligový hokejista. Nebo se pletu ??

0/0
28.11.2008 13:18

jaykob7

Re: Typický loser

přesně tak jen souhlasím:-) ještě bych upřesnil 3x král střelcu + smlouva v NHL:-) ve Zlíně je 5 útočníku co už dali v sezoně víc golů než "pan útočník"  Adamský. Možná, kdyby nenaříkal do novin nad tím jak Zlín nenávidí a radši se soustředil na svoji hru udělal by líp. Nebo vlastně neeee všechno špatně, Zlínští útočníci si všechny ty goly vybrečely, to bude ono;-) Zlín všechny štve hlavně tím, že má za poslední roky úspěchy a že by doma ovlivňoval rozhodčí....možná po nich hážou fanoušci kapry jinak to nevidím:-P

0/0
28.11.2008 14:21

Jary5

Re: Typický loser

Úspěch se prostě neodpouští. Já se vždy směju, když se tu pořád dokola opakovalo a opakuje, že Zlín hraje obranářský antihokej, a přitom to bylo v době, kdy vyhrál základní část extraligy a měl snad druhý největší počet nastřílených branek. A to že Balaštík vyhrál krále střelců v roce výluky NHL a hráli tu naši elitní hráči z NHL, t o někoho sere dodnes - to si ty góly asi taky koupil...;-D 

0/0
28.11.2008 14:46

QT1

Re: Typický loser

Hm, zavzpomínej, kolikrát loni zlínští hráči i v brejku čekali, až Balaštík naskočí ze střídačky a doklepne puk? Nikdo mu nebere, že ty góly nastřílel. Všem ale vadí, jak většinou ty přesilovky vznikly - po trojitým odpíchnutým Leškovi nebo po Balaštíkově skoku z brankoviště. Na to, jakou má postavu, tak je to neuvěřitelný sr.áč a simulant, který se bojí.

0/0
28.11.2008 15:57

QT1

Re: Typický loser

Nechci spekulovat nad tím, čím štve Zlín "všechny", ale tipnu si, čím naštval Adamského - Murínovou posunutou brankou. To ví všichni, stejně jako všichni znají zlínské triky. Rozdíl mezi fanoušky Zlína a třeba Adamským je v tom, že nebrečel, ale na tu posunutou brankou reagoval v dalším zápase luxusním blafákem, kterým vykoupal Murína (za následnou reakci dostal od Mináře panenku, to člověka pak namotivuje ukázat zlínským simulantům, jak se hraje hokej).

Ehm, a kde má Zlín v posledních letech ty úspěchy? Nebo hodláte žít dalších patnáct let z jednoho titulu a rok na to finále (0:4)???

0/0
28.11.2008 15:53

Tobias_Sammet

Re: Typický loser

a luxusně v tom zápase poté Plzeň prohrála 2:4. Stejně jako ve většíině vzájemných zápasů v té éře.

0/0
28.11.2008 15:56

jaykob7

Re: Typický loser

Vyjmenuj úspěchy Plzně a pak se navážej do Zlína;)

0/0
28.11.2008 16:26

Laraff

Re: Typický loser

Az nekdy vyhrajete ligu, tak tady o nejakem uspechu zacni psat! Cest...:-P

0/0
28.11.2008 16:36

emilliano

Hlupák

bože, to je ubožák. Kdyby raději začal konečně něco předvádět na ledě.

0/0
28.11.2008 12:41

Rybařící Kocour

Re: Hlupák

Proč je to ubožák?

0/0
28.11.2008 13:16

Najdete na iDNES.cz