Karlovarští hokejisté se ve Zlíně sesypali

Leška vyhrává buly, posunuje puk na Balaštíka, ten se prosmýkne kolem dvou hráčů Karlových Varů a prostřeluje gólmana Mensatora. Na světelné tabuli se čas zastavuje na deseti vteřinách. Energie prohrává ve Zlíně 0:1.

Jary5

autor článku

Viděl autor článku aspoň sestřih daného zápasu ? Zřejmě ne, protože ta branka od Mokrejše, kterou popisuje jako gól v první minutě třetí třetiny, padla až v půlce třetiny. Druhý gól dával Leška.

0/0
1.12.2008 10:20

zlinacek

Re: autor článku

JJ a mám dojem, že ten druhý gol padl už po 14 vteřinách poslední třetiny a ne po 35 8-o

0/0
1.12.2008 10:32

preaxik

Ja teda dany zapas nevidel, ale Vas to prekvapuje?

0/0
1.12.2008 10:34

zlinacek

ja taky ne, ale sledovala jsem to na netu a urcite tam nebylo nic o tom, ze by druhy gol padl 35 vterin po zahajeni 3. tretiny a ze autorem druheho golu byl Mokrejs....V kazdem pripade si ten autor v clenku protireci, kdyz tam napsal zminku o autorovi druhe branky Leskovi ;-D