Hokejové derby rozhodl v nájezdech slávistický penaltový mág Bednář

Hokejisté Slavie zvítězili v dohrávce 30. kola extraligy na ledě sparťanských rivalů 3:2 po samostatných nájezdech, když ten rozhodující proměnil penaltový mág Jaroslav Bednář. Slávisté vedli už 2:0, v poslední třetině zdramatizovaly zápas dva slepené góly domácího kapitána Davida Výborného.

etherfox

...

Rád bych poděkoval redakci "iDnes" za další článek, který sype sůl do ran sparťanských fans (ať jde o hokej nebo fotbal) podle vzoru "byli jsme jasně lepší, tak proč?";-D

0/0
9.12.2008 1:42

Petr900

Re: ...

Právě naopak, já odcházel ze stadionu nadšenej. Srovnat s takovým lazaretem ze stavu 0:2, když se mohlo v pohodě i vyhrát, je paráda. R^

0/0
9.12.2008 14:07

Petr900

Škoda, zápas víceméně na jednu bránu,

ale bohužel ten Fuchs chytal dobře. Daleko líp než díra Svoboda.

0/0
8.12.2008 21:46

Iam_No1

Re: Škoda, zápas víceméně na jednu bránu,

Tleskam sebekritice. Je fakt, ze Sparta mohla dostat ve 3. tretine tak 5 golu. Holt klika. Jeste ze Bednar vzal spravedlnost na svoji hokejku a vytrel si s vama *****

0/0
8.12.2008 22:20

Petr900

Tleskám tvému smyslu pro humor. Slavia těžko mohla dát ve 3. třetině 5 gólů, když se jen asi třikrát dostala přes půlící čáru :-P. Ale samozřejmě se mohlo stát, že některé z jejích zakázaných uvolnění skončí v bráně.