Osudová minuta položila Švédsko, píše tamní tisk

Nováček ve švédské brance prožil hořkou premiéru v národním dresu. Mattias Modig inkasoval v utkání s Českem během dvou třetin pět branek a byl vystřídán. O třech rychlých gólech v závěru druhého dějství, které rozhodly čtvrteční zápas domácích proti Česku v Malmö, píší švédské noviny jako o "osudové minutě".

ing.já

kvalita clanku

1) ...rekli svédstí hráci svédské TV, která zápas prenásela.  To je info, jeden by necekal, ze to domácí TV bude dávat.

2) ...rozhodl Irgluv gól na 2-0, kdy Cesi dali na konci tretiny 3 góly na 5-0 v rozmezí.... Nejak to nevychází páni novinári:-/

0/0
19.12.2008 12:42

Zbyněk Meruňka - moderátor

Re: kvalita clanku

Nejlepší je tohle:

"Seveřané naopak před poslední přestávkou slyšeli pískot tribun. V nové hale Malmö Arena jich bylo přes 11 000." 11 tisíc tribun, to je slušný