Šlágr na Slavii. Kdo v něm začne v brance?

Slávistická dodávka, ve které se převáží výstroj, po včerejším tréninku podlehla mrazům, motor ne a ne nastartovat. To hokejisté podobné starosti mít nemusí. Jsou "nastartovaní" šňůrou šesti vítězství a dnes před sebou mají další velkou výzvu – porazit doma od 18.15 vedoucí Pardubice.

Votrc

PERNÍČKY SEBOU!!!

Joo,taky pamatuju,jak jsme v 8.minutě rupali 3:0 8-o Jen jsme zírali na kostku jak se lidi pusinkují V ale nakonec jsme zvítězili i díky hattricku Hejduka 6:4 R^ O pár měsíců později se sešlo Pardubáků v Sazce snad 10 tisíc a i prohra v prodloužení 4:5 se slavila o 106! A dnes? Jedu tam na tenhle duel asi posedmé :-P osobně bych bral návštěvu kolem 10000 a klidně i kříž  - 4:4.. Zajímavostí je,že ve všech letošních třech zápasech padl důležitý gól v 60.minutě ! Stane se tak i dneska? PAR-PAR-PARDUBICE!!!

0/0
13.1.2009 13:09

peceval

Všici doražte na šlágr kola...(Pardubice olééé:-)

Ahoj lidičky, doufám, že vás dnes dorazí do O2 Arény moc moc...Určitě to bude super zápas a věřim, že si ho nenechá ujít spousta diváků...Jinak si myslím, že Slavia by mohla kapánek polevit z ostrostřelby a dnes by ji mohly stačit tak 2 góly ne:-). No a Pardubice přidaj 3 a spokojení budou všichni ne;-D...Pardubice oléééééééééVV

Pamatuji ještě na stávku v NHL 2005/2006 jak jsme ve Vysočanech prohrávali 3:0 a nakonec vyhráli 4:6!!!...Sazka je naše, my jsme doma všude...Tak snad to bude platit i dnes...Navždy s vámi....PAR PAR PARDUBICE!!!!!!!!! Hurááááá do O2 Arény!!!!!!!!

0/0
13.1.2009 12:06

StAnger

Re: Všici doražte na šlágr kola...(Pardubice olééé:-)

Dneska dostanete nálož 6 : 2 :-)..škoda, že to nedávaj v bedýnce:-/

0/0
13.1.2009 12:28

peceval

JJ škoda, že to neni v telce, snad alespoň kousek uvidim na tv.hokej.cz. Pardubice oléééV 2:3 pro nás!!!R^:-)

0/0
13.1.2009 13:04

Votrc

Pardubice OLÉ

Chytat bude Neruda a je to dobře :-P - až dnes se totiž ukáže, jak tento skvělý gólman umí příjmout i porážku ;-D PAR-PAR-PARDUBICE! V Hurá do O2 arény R^ Ať zvítězí domácí tým a tím bude dneska TESLA !