Slavia porazila Vítkovice a upevnila si první místo v extralize

Hokejisté Slavie navázali na vítězství v pražském derby a v předehrávce 44. kola extraligy vyhráli nad Vítkovicemi na jejich ledě 3:1. O vítězství rozhodly dva rychlé góly v úvodu. Rozdílovou branku vstřelil v 5. minutě Červenka. Slavia má v čele extraligové tabulky 78 bodů.

StAnger

tak z bodů mám radost, ale

hokej nic moc. Když to srovnám s derby, tak to byl uplně jinej sport. Hlavně druhá třetina byla hanebná,jako by si naši hráči mysleli, že po dvou gólech stačí zápas jen dobruslit. :-/

0/0
23.1.2009 8:48

double_K

Upevnila?

Má o tři body na Pardubky a ty mají zápas k dobru. Až ten zápas prohrajou, pak řekněte upevnila!

0/0
23.1.2009 6:55

StAnger

Re: Upevnila?

když Pardubky prohrají, tak by náskok navýšila, ne? Takhle upevnila.:-)

0/0
23.1.2009 8:54

Ďourek

taky mi ten nadpis přijde divný - stačí, aby Pardubky vyhrály o šest gólů a jsme na druhé příčce... :-/

K tomu zákroku Vašíčka na Káňu...

...přijde mi jako vrchol naivity se postavit metr od manťáku s pukem, když musel vědět, že se na něj sype stokilo...:-/

0/0
22.1.2009 21:42

StAnger

Re: K tomu zákroku Vašíčka na Káňu...

ale jo to je pravda, asi je to ještě nějakej nezkuśenej mlaďoch.Naštěstí to rozdejchal,vypadalo to dost ošklivě.. Vašíček byl správně vyloučenej,naštěstí Vítky byly v přesilovce naprosto neškodné..

MB

[>-]EUCo ta porážka s MB doma?Slávia poctivost sama.MB ještě má ty prachy a proč je nevzít!Horší to bude za rok,až ty pekáče zůstanou ležet na dvoře.