Boleslav ztratila třígólové vedení a padla v nájezdech

Co všechno se dá v hokeji ztratit? I vedení 3:0. Po první třetině tolik vedla na ledě Litvínova Mladá Boleslav, nakonec si ale odvezla jen bod za porážku 3:4 po samostatných nájezdech. "Měli jsme na výhru, ale v poslední třetině jsme se dostali pod obrovský tlak a bohužel ji ztratili. Ale jinak jsme předvedli výborný výkon," tvrdil po zápase Marek Schwarz, boleslavský brankář.

weboo

baraz

coz nic nemeni na tom, ze jdeme do baraze - tam nezbyva nez jen doufat, ze to bude usti a ne kometa! protoze ta by nas prejela!!!

0/0
26.1.2009 10:40

KáEm

Re: baraz

To jsou dobré věštecké schopnosti, vědět, jak to bude vypadat v tabulce za dalších 19 zápasů. Hlavně, aby Kometa dokázala přehrát alespoň Vrchlabí. Zatím se jí z 1.čtyřky dařilo snad jenom s Chomutovem.