Pilař: Chybí klid, puk si házíme jako brambor

Byli po celé prodloužení aktivnější. Jenže v jeho závěru vyrobili fatální chybu na vlastní modré čáře a inkasovali rozhodující gól. Hokejisté pražské Sparty prohráli v Pardubicích 2:3 v prodloužení. "Jsme spokojeni s tím, jak jsme hráli. Ale s výsledkem už tolik ne," pronesl nešťastně obránce Karel Pilař.

Mempha

Pilař, ty jsi primitiv a ubožák

Patříš k nejhorším obráncům extraligy a absolutně na ni nemáš. Včera co zákrok za brankou, to jasný faul. Ještě že zkorumpovaný šindler to nepískal. Absolutně nestačíš bruslit, hlavně s mladejma pardubákama. A ty kecy o výborným brankáři ;-D cha cha, počítal jsi, kolikrát mu puk vypadnul ??? udržel možná tři střely za celý zápas..

0/0
2.2.2009 23:08

Jáosobně

Hmmm

Asi jsem byl na jiném zápase.8-o Je ale také možné, že novinář ne dost dobře rozuměl Sparťanskému vyjadřovaní jak to bylo.;-D;-D

0/0
2.2.2009 12:23

eric.blade

PRIMITIV PILAŘ

do té rudé sebranky perfektně zapadne - děravý brankář, propustná obrana, impotentní útok a parukář jako trenér. Všichni s přemrštěnými, neodpovídajícími platy... :-P

0/0
2.2.2009 11:44

ing.já

Pilar

taky mi pripadá zbytecne sebespokojenej. I v jeho on-linu se na dotaz, proc je témer vzdy pozde u hráce a pak opet a opet zbytecne fauluje, odpovedel, ze to vyplývá z rozestavení hrácu...........Rv

0/0
2.2.2009 11:22

Jetojedno

Sparto,za tu nahrávku líbej Kolářovi II zadek

Nespokojená Sparta? Vždyť hráli tušku a obránci Kolářovi,který jim ve vlastní přesilovce a vlastní třetině  nahrál 5 minut před koncem na vyrovnávací gol,by mohli líbat zadek. Jinak by totiž vůbec nevyrovnali.Nic tomu nenasvědčovalo.Gol s PAR zamával a dost zmatkovali,což se přeneslo do prodloužení. Pilař byl kupodivu zase jeden z nejhorších obránců Sparty. Až jsme si říkali,že je zajímavé,že všichni,kdo přišli z NHL nic moc nehrají,(včetně Vrbaty).Šindler to rozhodně dobře nepískal,kompenzoval,pletl se na obě strany,Ton nafilmoval pád a když nepotrestal PAR hráče(stál 3 m od něho),tak to bylo jasné,ale Ton měl jít na trestnou. Na to rozhodčí odvahu neměl. Tak vedl celý zápas.

0/0
2.2.2009 10:08

vinnie22

Re: Sparto,za tu nahrávku líbej Kolářovi II zadek

Ton rozhodne nic nenafilmoval, to byl jasnej faul, ale to uz je jedno. Sindler nezklamal, to je ten nejvetsi mistr kompenzaci jakej u nas piska. Na Pilarovi se shodneme, ale on je s hrou spokojenej, takze to je hlavni.

0/0
2.2.2009 10:24

Armageddon68

Ton byl jednoznačně podražen a tahle chyba rozhodčího SPartu stála body. Mělo se hrát 4 na 4, místo toho pokračovala přesilovka Pardubic, ze které daly gól. V prodloužení taky bylo několik nepotrestaných faulů Pardubic. Nicméně vzhledem k tomu, že Sparta hrála s b-týmem, je bod dobrej.

0/0
2.2.2009 13:36

antouniou

Tak tenhle příspěvek je luxusně demagogickej. V prodloužení nejdřív odpustil rozhodčí dva fauly Spartě, až potom je odpustil i na druhý straně. A že Sparta hrála s béčkem? Spartě chyběli 3 elitní útočníci, Pardubicím chyběli taky 3 elitní útočníci, navíc některý hrái hráli s chřipkou

0/0
2.2.2009 13:51

Generální ředitel

rozhodčí Šindler

nechci mu nijak sahat do svědomí a upozorňuji, že nejsem fanoušel ani jednoho z týmů, ale pan rozhodčí lehce ovlivnil prodloužení, kdy začal přehlížet fauly, aby to snad už rychle skončilo a on mohl jet domů. První sice předcházel faul Sparty, ale pár vteřin po něm přišlo oplácení, pak ještě nějaký faul a pak se ve středu hřiště srazili dva Sparťani, kteří nevěděli co se děje.